Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

Tento tutoriál je tu pro ty,kteří si neví rady s připojením své PS3 n internetu, nebo to dělají prvně.

Tak copak bude potřeba?

1. PS3...(nečekaně)

2. router(wi-fi/normal kabel; ukázka routeru viz. dole)

3. připojení k internetu

[highlight]1.[/highlight] Nejprve buď připojíme kabel do PS3, nebo zapneme wi-fi na routeru

[highlight]2.[/highlight] v PS3´s XMB najedeme na Settings>Network Settings>Internet Connection Settings

[highlight] KABEL [/highlight]

[highlight]1.[/highlight] Zvolíme Custom, dále Wired connnection,pokud se zobrazí schéma zapojení, nemáte zapojen kabel( tady byste měli zkontrolovat,jestli to máte správně)

[highlight]2.[/highlight] Teď zvolíme Auto-Detect; Automatic; Do Not Set; Automatic; Automatic; vyberete, jestli chcete používat proxy; zvolíte,jestli chcete použít UPnP( co jsem pochopil, tak se jednáo "službu" která zjistí, pokud máte starý router/modem ,ovladače pro internet[btw. já dal Disable]); Potvrdíte, dáte Test connection, a vše bymělo být O.K...

[highlight] Wi-Fi [/highlight]

[highlight]1.[/highlight] Custom, Wireless, Scan, (zobrazí se ID připojení, a stav), stiskněte X, vložte WEP klíč, který jste zadávali při instalaci routeru v PC, Automatic, Do Not Set, Automatic, Automatic ;vyberete, jestli chcete používat proxy; zvolíte,jestli chcete použít UPnP( co jsem pochopil, tak se jednáo "službu" která zjistí, pokud máte starý router/modem ,ovladače pro internet[btw. já dal Disable])

[highlight]2.[/highlight]Test Connection, hotovo...

http://patrikvogl.cz/391-levny-a-kvalitni-wifi-router-d-link-di-524.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdarec,mám tenhle Axesstel Modem od O2

http://www.selfon.cz/files/Image/Moden_Axesstel_MV110_velky_170408-132702.JPG

http://shop.nojo.cz/images/p/50/45/0/o2---axesstel-p.jpg

CHtěl bych se zeptat,jestli kdyz zapojím USB od tohodle modemu které mám ted zapíchnuté v PC ,do PS3,jestli bude na PS3 fungovat internet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam tohoto krapa http://www.odklepnuto.cz/aukce601195-802-11b-g-wireless-broadband-router ,myslite ze mi to na tom pojede?A jeste jedna otazka,kdyz z pc vypojim ethernet kabel a zapojim jej do ps3 mam zvolit asi wired connection ze?Ja se v tomhle nevxznam tak dekuju za odpoved:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám problém s DNS, mám taky O2 , modem zyxel P-600 , když dám nastavit automaticky,tak to nenajde ani IP adresu,když jí nastavím manuálně a nastavím DNS servery od Mike na O2,tak mi to při testu připojení napíše , že je chybné DNS a ps3 nekomunikuje se serverem.. Ale WLAN mi jde a na kompu normal LAN jde taky.. nevíte? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s DNS, mám taky O2 , modem zyxel P-600 , když dám nastavit automaticky,tak to nenajde ani IP adresu,když jí nastavím manuálně a nastavím DNS servery od Mike na O2,tak mi to při testu připojení napíše , že je chybné DNS a ps3 nekomunikuje se serverem.. Ale WLAN mi jde a na kompu normal LAN jde taky.. nevíte? :(

Zkoušel jsi připojit PS3 přímo kabelem do modemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu