Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

podvodnici


the edge

Recommended Posts

takze jsem i ja asi narazil na podvodnika na gamebazaru. kupoval jsem za 1000kc batmana. za 2 dny mi prisel balik, celi nateseny ho otevru a tam hra na wii tiger woods 08. kdyz clovek posila vic baliku tak se to klidne stat muze ze zameni hry. tak jsem mu napsal mail a informoval ho o situaci obratem mne napsal ze to vyresi ze se nemam bat. za 3 dny mi napsal ze batmana posila. po 3 dnech batman stale nikde tak mu zase pisu ale to uz neodpovedel. dnes je to pres 14 dnu a stale neodpovedel ani na jeden z asi 10 mailu co jsem mu behem tech 14 dnu napsal. zatim ho nechci oznacovat za podvodnika mohl se balik treba stratit a mu do toho neco mohlo vlest treba sluzevni cesta nebo ze je treba v nemocnici,ale pro jistotu vas o tomto informuju aby jste si dali pozor nebo kdyby jste meli s timto clovekem nejake skusenosti tak napiste. jeho nick na gamebazar.cz je Neznalek email hroch1122@seznam.cz adresa stanislav novak,dejvicka 45,praha 6 160 00.pokud se neozve do konce mesice podavam na nej trestni oznameni za podvod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se neozve do konce mesice podavam na nej trestni oznameni za podvod

myslím že je to zcela bezvíznamné. Policice to řešit vůbec nebude. Nevznikla mezi Váma žádná kupní smlouva. Navíc policie věci za nižší cenu než 5 000 Kč nijak neřeší. Máš si to kupovat od ověřených uživatelů a na portálu, kde kupní smlouvy vznikají např. aukro.cz, ebay.com atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že je to zcela bezvíznamné. Policice to řešit vůbec nebude. Nevznikla mezi Váma žádná kupní smlouva. Navíc policie věci za nižší cenu než 5 000 Kč nijak neřeší. Máš si to kupovat od ověřených uživatelů a na portálu, kde kupní smlouvy vznikají např. aukro.cz, ebay.com atd...

To není pravda, že je to bezvýznamené;). Na Konzolistovi se řešilo něco podobného, sice tam šlo o jednu osobu, která okradla více lidí, ale nedali se a podalli na něj trestní oznámení a řeší se to, řeší;).

Jo, jasně, tady to nepřesáhlo 5k, ale i tak to stojí za to a navíc nikdy nevíš, jestli tento člověk neokradl i někoho jiného...

Ale k věci, chci říct, že tento člověk mi nabízel hdd na xbox 360. Je to nedávno. Říkal, že prý koupil synovi xbox, ale ten chce prý wii, tak xbox zase prodává...:?

Víc ti k němu bohužel neřeknu, protože jsem s ním žádný obchod neuskutečnil.

Má rada je, aby si zašel na konzolistu.cz (čímž tu nechci dělat žádnou reklamu!) a přidal se to threadu, který mají založený a upozornil všechny ostatní na tohoto člověka, případně zjistil, jestli s ním někdy neobchodoval. Mohlo by ti to pomoct;)

Hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice píšeš, že ho zatím nechceš označit za podvodníka, ale už jsi tady hodil jeho nick, mail, jméno, příjmení i adresu. Já vím, že tě naštval, ale jestli zatím nevíš, na čem jsi, tak jsi to tu neměl zveřejňovat. To není fér, jestli za to třeba nemůže. Sorry, ale to se nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že je to zcela bezvíznamné. Policice to řešit vůbec nebude. Nevznikla mezi Váma žádná kupní smlouva. Navíc policie věci za nižší cenu než 5 000 Kč nijak neřeší. Máš si to kupovat od ověřených uživatelů a na portálu, kde kupní smlouvy vznikají např. aukro.cz, ebay.com atd...

člověče než začneš psát, tak si přečti zákon i koupě rohlíku v krámu je právní akt, jemuž se říká koupě a i ústní dohoda je smlouva mezi dvěma subjekty práva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice píšeš, že ho zatím nechceš označit za podvodníka, ale už jsi tady hodil jeho nick, mail, jméno, příjmení i adresu. Já vím, že tě naštval, ale jestli zatím nevíš, na čem jsi, tak jsi to tu neměl zveřejňovat. To není fér, jestli za to třeba nemůže. Sorry, ale to se nedělá.

Nevím co se ti nelíbí na snaze tohoto uživatele fora, informovat před podvodníkem. Říká se tomu veřejné pranýřování. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče než začneš psát, tak si přečti zákon i koupě rohlíku v krámu je právní akt, jemuž se říká koupě a i ústní dohoda je smlouva mezi dvěma subjekty práva

Ano, ale velice blbe se dokazuje a dost casto je prakticky nemozne to dokazat.

Jinak samozrejme vitam to, ze se snazi informovat pred podvodniky. Jen si (opet) stojim za tim, ze zde vidim temer nulovou sanci na vyreseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co se ti nelíbí na snaze tohoto uživatele fora, informovat před podvodníkem. Říká se tomu veřejné pranýřování. :roll:

nejsem právník, ale vím, co je presumpce neviny. Tohle sice je snaha informovat před podvodem, ale přečti si tenhle topic ještě jednou celý včetně mé první odpovědi, třeba jsi pár slov přehlídnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomuhle bych chtěl říct že to třeba nemusí být vůbec jeho chyba ale chyba pošty ;) já čekal na xbox měsíc už sem taky chtěl jít na policii ... ale ten chlap od kterýho sem to kupoval zatim 3 krát odeslal balík a vždy se mu vrátil ;) pošta nám nikdy nedala lístek o balíku do schránky ... pak když se jednou ozval a řekl mi číslo balíku tak sem zašel na poštu a on tam byl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu