Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyměna předního krytu PSP


WoKo_O

Recommended Posts

Takže tento tutoríál je pro lamy jako jsem já..slouží k tomu abyste věděli jak vměnit prední kryt psp (i kdyz to většina ví) za účelem výměny nebo vyčištení..

Takže co budeme potřebovat:

Budete potřebovat nějaký šroubovák nejlépe s označením PH-0x60 (btw:..o něm sem zakládal dva nesmyslný topici :D)

1001463ky1.jpg

Tak a ted jdeme na sundání krytu:

1.Sundejte výko baterky a vyndejte baterku.Pod baterkou jsou čtyři šroubky..dva nahoře a dva pod nálepkou kterou musíte ztrhnout,tím však ztrácíte záruku na psp,(viz.foto)..

1001465xo0.jpg

2.Odšroubujte všechny čtyry šroubky pod baterkou,dva naproti šroubkům od baterky a jeden ze spoda psp:

a)čtyry šroubky pod baterkou:

0000001xf3.jpg

b)dva naproti šroubkům od baterky:

1001469in1.jpg

c)a jeden ze spoda psp:

1001470qh9.jpg

3.Tak ted máte vyšroubované šroubky a ještě před tim nez sundáte kryt musíte sundat ,,čepičku,,joysticku.To uděláte tak že jí chytnete mezi prsty a trochu zatáhnete..

4.Opatrně sundáte přední kryt..ted vydíte psp ve své kráse ze vnitř a můžete měnit co se vám zachce podle odvahy a zručnosti,ale pozor jestli budete měnit spodní tlačitka(home,start,volume,..),ty jsou uprostřed přilepeny,tak dejte pozor at si nějaké z nich neutrhnete jako já.. :D

1001474tq0.jpg

5.Pokud by jste měnily kryt psp joystick ze starého psp dostanete tak že povolíte dva šroubky na střibrném plíšku,kterými je joystick připevněn na kryt,a prišroubujete na nový kryt..

1001473dg6.jpg

Nandani krytu z5 na psp je stejná operace akorát pozpátku..:D(ale to doufám dojde všem)...Jo a ješte to že vam na displayi zůstane prach je myslim jasný a neznám způsob jak to obejít..takže nebudte měký a toho prachu si nevšímejte..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Mam mozna mensi problem jednou se mi odendala cepicka joysticku zalepil jsem ji vterinovim lepidlem nevim jestli vindam jde tžo i bez toho??
no celkem si to podelal..:D jak rikal milux ta cepicka se nema prilepit..:D ta cepicka se da snadno sundat a stejne tak snadno i nandat..takze ted si s tim delej co chces..;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu