Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s prosincovýma PS plus hrama, + ruční update hry?


Molda22

Otázka

Zdravím,

1) nevím jestli má někdo podobný problém jako já, ale nemůžu vůbec spustit Secret Ponchos. Vše se v pořádku stáhnulo, nainstalovalo, updatovalo. Internet funguje jak má, ale když zapnu secret ponchos, v podstatě se nedostanu ani do menu, protože jakmile se menu objeví, hned naskočí okno s chybovou hláškou tuším "failed to find client", můžu dát opakovat, ale nepomůže nic.

Když tu hru kompletně smažu - budu si ji moci normálně z PS store stáhnout podruhé? (A divné taky je, že v menu konzole má Secret Ponchos ikonku Plants vs Zombies.

2) Druhý problém mám u Plants vs Zombies garden warfare. Ta sice nebyla v ps +, ale v rámci sony experience byla minulý víkend zdarma ke stažení. A taky mi nejde. Sice se dostanu do menu, ale v menu se nikam nedostanu, protože mi píše, že potřebuje update. Jenže ten se nijak nechce stáhnout. U každé jiné hry se mi updaty stahujou samy automaticky bez žádného problému, tady nic. Zloušel jsem všude možně hledat jestli někde nenajdu manuální update té hry, ale nikde nic.

Neví někdo co s tím? Na netu jsem o tom nic nenašel.

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu