Ahoj, je to jedno, konzole je dělána jak na stojato, tak i na ležato. Žádný problém nebude ani v jednom případě. Jen to xko musíš položit na ty gumičky jak jsou na boku.
Jak jsem psal, zkusím to zjistit a jak budu něco vědět, hned sem napíšu. Jinak přesně takto uvažuji i já, prostě raději být někde v pořadníku a mít alespoň jakousi šanci, než to zrušit. Uvidíme, také ji moc chci, tak jako řada lidí, protože i ta cena je skvělá.
Prodavač se ptal, zda objednávku chci zrušit a nebo, zda chci počkat. Já odepsal, že počkám. Z toho, co mi od prodavače přišlo, jsem pochopil, že ještě nějaká šance je. Mám tam kamaráda, tak zítra napíšu, pokud něco zjistím. Zatím Ahoj
Ahoj, brzy by měl vyjít ovladač o kterém jsem nějaké informace našel třeba zde http://www.games-one.com/index.php?a=305. Jinak se mám dojem někde mimo naší republiku prodává pohybovej senzor, ale o něm toho moc nevím. Měl by se připojovat tam, kam dáváš třeba nabíjet ovladač.
Máš to přes komponent nebo přes HDMI kabel. Pokud přes komponent, tak u té koncovky, která se zapojuje do xka je přepínač, ten přepni a jdi do tohoto nastavení, které již zde máš popsané. To políčko by již mělo být funkční.