Když už se bavíte o těch Androidech, tak musim říct, že mám mobil s WP a Minecraft je tam taky peckovej.. :D Nechápal jsem, co ty mobily dokážou, že tam jsou nějaký hry lepší než na herní konzoli PSP... :D
Nevim, proc to tady porad tvrdite. Co se tyce ISO her, tak je mozna mrtvy, ale HB MC hry se porad programujou a jsou ve vyvoji. Camxpspx programuje 3D verzi s multiplayerem a craftingem a Mandarine dělá na Landcraftu..
To neni pravda, že je PSP mrtvé, na Lamecraftu se pořád pracuje!! Autor právě přidává multiplayer, crafting už z části je.. Chat už taky je (připravenej pro MP)... Tady je video: http://www.youtube.com/watch?v=KLzh7c8Khyo&feature=g-user-u
Tak a je to tady! Dneska vyšla první beta Minecraft PSP... :D Survival, životy, CRAFTĚNÍ!!! Je to teprve beta, obsahuje spoustu bugů, ale vše se časem vyladí... Crafting table zatím nefungu, věci se zatím dají vyrábět jen v inventáři (do inventáře se dostanete, když zmáčknete L+R).
Odkaz ke stažení: http://www.mediafire.com/?xx4g5xqr7b3lu4u