Záleží jestli je poškozená plomba ... před reklamací bys eventulně nahrál OFW mechaniky. Ona se vlastně ta plomba dá taky pořídit, různě se s tim šmelí.
Naopak, jen se chovám stejně jako ty. Začal jsi poukazovat na jeho chybu a při tom jsi jich hned několik udělal, tak jsem na ně poukázal. Nikdy bych to nenapsal, pokud by ses mu nezačal vysmívat. Vlastně bych sem asi ani nenapsal, kdybych autora threadu neznal, ale zrovna tomuhle týpkovi to tak trošku dlužim :).
Jistě, takže timhle chceš mezi ty hlupáky zapadnout? Co to je za logiku? Když to dělají blbě, budu to taky dělat blbě? Trošku mě udivuje, že se směješ cizí chybě a sám se obhajuješ tim, že když někdo dělá chyby, můžeš je dělat i ty. Navíc jak tak koukám, oddělovat jednotlivý věty čárkama je už asi nad rámec tvých možností. Schválně jsem ti vytknul jen ty velký písmena a počkal, jestli si opravíš i čárky ...
Jo, můžeš je smazat bez následků ... návod na signed Chickhen zkus někde najít, nevim jestli je přímo tady na foru. Každopádně je to stejnej postup jako u klasickýho HENu - jen nakopíruješ soubory na kartu a spustíš.
Vždycky je riziko banu ... dá se snížit používáním novýho iX, nepoškozených her atd.
Tady si nějakýho flashera najdi, většina z nich je hodně zkušenejch (Kanalizator, romik ... záleží odkud jsi).
Jo, udělá mu všechno vo co řikne ... :lol:
http://console-forum.net/tema/94079-psp-nebo-ipod-touch?highlight=psp+nebo+ipod+touch ... jestli iPhone nebo iTouch je na tobě - bud máš telefon a chceš jen multimediální zařízení a nebo chceš mít oboje dohromady.
Uděláš bod 0 a pak bod 2 tady http://console-forum.net/tema/67953-cfw-5-50gen-d3-5-50-prometheus-v2-kompletni-navod-co-delat. Potom uděláš tohle http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2010060014.
Je to normální ... HEN se nezapisuje do paměti PSP kvůli ochraně. Začni používat signed verzi HENu, naškočí vždy na první pokus, protože už nevyužívá klasickej exploit v knihovně, ale místoho se tváří jako originální aplikace od SONY.
Když ti z toho tak tečou nervy, tak to ignoruj ... kdo myslíš, že bude tvůj post číst? Jeden z těch co se ani nepokusej najít nějaký info a okamžitě se ptaj? Na koho je to směřovaný? O_o
Jděte si takhle povídat ven s kamrádama ...
Lock