nechápu proč to rovnou nevydaj...to je to samý jako s 6.10 tuším,jak typhoon hackl PSPgo,rozjel na tom HEN i CFW,nechal nám i video,které vše dokazuje-co udělal?vysral se na lidi...
G znamená TA088v3 a to ty zinglbee bys mohl vědět ne? :-D jinak zatím je jen eLoader,nic to nevyřeší,ale maká se na tom,kdyžtak to sleduj n00b81.blogspot.com