Jump to content

Smajda

Members
  • Posts

    179
  • Joined

  • Last visited

Smajda's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. no asi tak z 80% ano...
  2. heled,já měl to samý,doporučuji checknout základovku :-)
  3. máš v hajzlu konektor asi ne?skus to vyčistit něčím,nebo reklamace
  4. nechápu proč to rovnou nevydaj...to je to samý jako s 6.10 tuším,jak typhoon hackl PSPgo,rozjel na tom HEN i CFW,nechal nám i video,které vše dokazuje-co udělal?vysral se na lidi...
  5. čau sežen me všeci songy z prci prci 3,díkes :-D a můžeš i z prci4 :-D
  6. taky budu kupovat diamond2,za ty prachy luxusní telefon,lepší neseženeš za ty prachy
  7. Smajda

    Vývoj PSP

    další zbytečnej topic...sry for OT
  8. já to čet vole...a on psal že nechce WM a já píšu že dost HTC maj android...
  9. pozor pozor,dost HTC maj Android...a to je opravdu hodně solidníí OS,které je zatím v plenkách...já říkám jdi do HTC Hero
  10. dojel bys ty?sem z trutnova :-D
  11. hraju na gameparku :-D nick Smajda
  12. G znamená TA088v3 a to ty zinglbee bys mohl vědět ne? :-D jinak zatím je jen eLoader,nic to nevyřeší,ale maká se na tom,kdyžtak to sleduj n00b81.blogspot.com
  13. když si koupiíš nový PSP2004 tak to máš to samý jako nový PSP3004 ptže TA088v3 se řeší stejně jako PSP3004-chcikHEN+5.03GEN-C
  14. nejlevnější dostupná http://www.microgames.cz/index.php?kam=popis&id=4263 mám odsud CoD5,dodání druhej den ;-)
  15. Umd iso driver m33
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy