Je to moc dobrý, ale pls poraďte kam to mám vše nakopírovat... Pls poraďte... Vim, že asi lamy nepotporujete, ale udelejte vyjímku. Ostatní by to rádi taky chteli mít..
Na PSP mám bílou čáru přez displej...:cry:
Nevím co stím.
Mám PSP 2004 CWF 5.03 GEN-C (full)
Nemám žadný plugin, jen tam mám pár písniček a hlavně hry. Vůbec nevím co stím. Nevadími to, ale proč by to tam melo bejt když to tam bejt nema. Poradíte někdo prosím?? :thanks: