Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BIOSTAR

Members
  • Příspěvků

    4
  • Registrace

  • Poslední návštěva

BIOSTAR's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Popularita

  1. BIOSTAR

    Sekání PSP...

    Hry mám v ISO...
  2. Nevím čím to může být... Mám PSP 3000 a používám 5.03 Prometheus 2. Hry jako je třeba GOW: Ghost od Sparta se mi sekají. GOW se seká v takových pravidelných intervalech, jak kdyby to PSP nestíhalo načítat... U jiných her mi to ve hře nedělá, ale třeba PES11 nebo PETZ, ale i v tom GOW:GOS se mi seká úvodní intro... Nevím čím to je... Napadá mě jen paměťová karta... Ale nemám jinou abych to vyzkoušel... Nemá stím někdo zkušenosti? Paměťovku mám 8GB, testoval jsem rychlosti... : průměrná rychlost zapisování: 2,86MB/s průměrná rychlost čtení: 6,12MB/s maximální rychlost zapisování: 3,57MB/s maximální rychlost čtení: 8,02MB/s Děkuji za rady :o)
  3. Tak jestli to tak půjde nejlíp, tak si asi seženu nějakou malou kartu na to.
  4. Ahoj. Mám v PSP mhuspeed, vždycky mi to šlo rozjet v pohodě. Třeba na 1-3. pokus, ale poslední dobou jsem to měl tak na 10. a včera večer to nešlo vůbec a povedlo se to až dneska ráno. Mám 8GB kartu. Nějaké tipy na to jak to dělat, aby to šlo co nejdříve? Má na to vliv třeba jak je karta zaplněná? :roll:
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu