Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

imfromczechbaby01

Members
  • Příspěvků

    2
  • Registrace

  • Poslední návštěva

imfromczechbaby01's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Popularita

  1. Jsem nezkušená ve věcech kolem Wii a proto potřebuju poradit :) Tak co? Nevíš?
  2. Ahoj, zdravím všechny dobré duše, které se rozhodnou mi pomoct :) Mám doma konzoli Wii, kterou jsem úspěšně hacknula a byla jsem schopná na ní přehrávat záložní hry z USB HDD. Ale včera jsem omylem provedla FACTORY RESET a smazal se mi USB LOADER i HOMEBREW CHANNEL a proto nejsem schopná hrát hry z USB. Potřebuji tedy poradit co vše mám v tuhle chvíli doinstalovat. Zda nově nainstalované hacknuté cIOS v konzoli zůstalo, nebo ne atd. Nejsem v tomto ohledu moc zkušená a tak bych potřebovala podrobný návod. Předem děkuji :)) :-* :)
  3. Prosim poradil by si mi nejak podrobne jak si rozfachal te Red Steel 2?? Jsem novacek a moc se v tom nevyznam. Dekuju :)

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu