Zdravím, mám monitor 20,1" od Flexio. V něm problém není na komplu byl bez jediné chybičky. Koupil jsem si neorigo HDMI -> VGA kabel a pustil přes monitor Xbox. Obraz je jaksi rozostřený. Jakoby za obrazem byly 2 stíny toho stejného obrazu akorát bez barev, jakoby byl obraz 3x vedle sebe ale ty druhý dva jsou bezbarevné. Stalo se to někomu? Nevíte co s tím? Já doufám, že kabelem to není. Sice je neorigo ale je pozlacený. Nestačí jen něco přenastavit? Díky
Měl jsem stejný problém a vyřešil jsem ho tak, že jsem si vytvoříl účet přes web xboxlive.com . Zemi jsem si nastavil na zámořskou a šlape to. Vytvořit account přes xbox mi prostě nešlo, nešlo použít ani existující hotmail mail.
Čauec, možná blbá otázka, ale radši se přesvedčím.
Sony Trinitron přes Scart ( tu ) nebo 20.1 placů widescreen LCD monitor přes VGA / DVI ? Bude mezi tím vůbec nějakej rozdíl? Přecejen ta telka je stará ale ten monitor je zase o hodně menší. A pokud monitor tak DVI nebo VGA kabel?
Díky