Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

steelpeter

Members
  • Příspěvků

    38
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Informace

  • Zaměstnání
    už je to tak

steelpeter's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Popularita

  1. Ahoj chci zkusit 6,2 , jak odinstaluju 5,50 prometheus3?? Prosím
  2. Ahoj planuji PS3 hrat na monitoru přes HDMI , monitor je ale v poměru 16:10. Poradí si s tím PS3 nebo to bude nějak ořezany??
  3. Když budu používat dočasny CFW a pri tvrdem restartu budu spoustet Fast recovery- Mohu vymazat z karty PSP ten PRO Udate???? Downgrader jsem ani neskoušel ono tady http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003 je psano ze na FW 6,2 je CFW bezpecnej do 5g. Tak by mi downgrader byl k nicemu kdyz bych se bal hacku.
  4. Je ten downgrader na 6,20 nebezpečný? Myslim jetli pri tom byl hlasenej nejakej brick? Díky za infa!!!!
  5. Rozumim tomu dobře ře do FW 6,20 lze CFW pro permanent třeba B 10 a pro PSP s FW 6,39 a víš jen dočasný CFW pro B10? je toto nejaktualnejší pokrok? Dostalo se mi do ruky Psp 3000 6,39 pod baterii 1C modul 09g
  6. Povedlo se Díky!!! Hezký večer!
  7. Díky zkusím jen co tu najdu návod i na tu B10 zatím vidím jen B9 max... Díky!!!
  8. Ahoj, dlouho jsem tu nebyl dostalo se mi do ruky PSP prosim o radu. PSP 3004 pod baterii 8D FW 4.21 pokoušel jsem se o zjištění modulu desky pomocí Module Checker ale to mi házelo chybu tudíž neuspěšně. Co do toho PSP mám dát za CFW? Mohu tam dát PRO-B9 nebo lepší je HEN? Já mm ješte PSP 2000 s CFW 5.50 GEN D3 ted už se moc neorientuju. Díky za info!!
  9. děkuji vám za odpovědi, za rady. Udělám to tak!!! Ten bazar budu sledovat.. Neoriginal baterie prý stojí za prd... Je to pravda? Mám vzít jen original?? Nebo máte někdo dobre zkušenosti i s neoriginalem?
  10. To jsem vše bezuspěšně zkoušel na první baterii, i jsem ji rozebral , pouštěl tam napětí, i jsem ho tam pouštěl obracene. Prostě je v baterce šváb na kterem je asi nejaký program který ted zamezuje pruchodu tomu napětí. Nejde o mechanickou zavadu si myslím... To teplo atd.. nema smysl. Potřebuji toho švaba v baterii nejak restartnout / přehrát... jo tak tedy kdyby se někomu stalo něco podobného tak POZOR, než budete měnit baterii....
  11. Ok uděláme jedno PSP je v zaruce. Ale baterka není levná ... existuje nějaký formát baterie?
  12. Prosím Vás, poradte :-(..... Bratr ma psp 3000 jednoho dne mu tam odešla baterie : s baterii psp nefunguje jen s adapterem, v System setings v položce battery informatin je Charge level - Hours level - Power source - External Battery status - Prostě se PSP chovalo jako by tam baterie nebyla. Vzal jsem svoje PSP a vyndal baterku a dal ji do PSP bratra.. PSP normalně fungovalo a najednou po 10 minutách klek a to samý. Máme tedy s bratrem dvě baterie které nefungujou... (JAK JIM POMOCI) a jedno PSP ktere zřejmě ničí baterie. Prosím zda někdo netuší jak pomoci.... Díky
  13. Jeee to je zajímavé.. díky.
  14. No jasný ty jsou ok ale jak do nich mluvíš??? :-) potřebuju microfon + sluchátka...
  15. Jaký by jste mi doporučili Head set? Nemám dálku na zvuk... A nemám rád pecky sluchátka. Nejlépe kdybych mohl používat nadále své KOss jen ten micrák tam vložit. Jaké jsou ty co se dávaj k SOCOM Fireteam Bravo nevyplatí se to koupit rovnou s tím. Co ta hra je dobrá?
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu