Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

petrspetla

Members
  • Příspěvků

    2
  • Registrace

  • Poslední návštěva

petrspetla's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Popularita

  1. Potřebujeme schopného grafika, který by nám navrhl logo, minimalistické stránky a pak se s námi společně podílel na postprodukci -> navrhoval plakáty, loga, titulky :=) Jestli umí matte painting a 3D grafiku, to už je takový bonus :=) U komerčních projektů budeme za práci platit, u těch nezávislých ne (budget stačí většinou jen na jídlo, cestu a telefon - domlouvání interiérů). Vím, že se na internetu potuluje spousta grafiků a někteří by možná měli chuť se podílet na něčem podobném. Dále mám spoustu kontaktů, není problém poslat dotyčného dál (co se týče filmové postprodukce). :=)
  2. Zdravím všechny uživatele tohoto fora :) , jmenuji se Petr Špetla a hledám spolehlivého a talentovaného grafika pro postprodukční práce v naší nezávislé, čerstvě založené, filmové skupině. :) Momentálně se pohybujeme čistě v nezávislé zoně (velice malý budget), nicméně do budoucna plánujeme přejít i do komerční sféry (slušné peníze). Podmínkou spolupráce je talent :) znalost AAE (matte painting + animace)) a některého 3D programu (Maya, Max...) výhodou. Pro bližší info prosím Vás pište na email: doppetrspetla@seznam.cz icq: 470 321 206 Ukázka první práce Probouzení Když mladý nadějný filmový herec a freerunner upadne při tréninku po nezdařeném skoku do bezvědomí a kómatu, rozhodne se že jeho život ještě neskončil a zoufale se snaží přemoci a utéct smrti. Lidská vůle ale není všemocná a člověk jednou plný života se musí smířit s tím, že tenhle boj nevyhraje. Příběh se odehrává z velké části v lidském podvědomí a scénář pracuje s Kübler – Ross modelem „Pěti stádií zármutku.“ Frames
  3. Info o filmu dodám později :sm01:
  4. gainer tutorial
  5. 24h projekt (preprodukce, produkce a postprodukce) Canon 60D + Canon 50mm f1.8 + sigma 17-70 f2.8 - f4.0 OS HSM Macro Zvuk byl bohužel nahrán na integrovaný mikrofon v zrcadlovce (Jim odjíždí do Prahy a směrový mikrofon je momentálně nefunkční). Snad to všechny neodradí a někdo se na to podívá track: Hans Zimmer - Time (Titan Remix) Zabýváte se někdo tímto sportem, životní filozofií? Jak se Vám líbí, nelíbí video? Předem děkuji za odpovědi.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu