Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

afterlife

Members
  • Příspěvků

    10
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele afterlife

  1. Zdravím, jsem ted v USA, a chci se zeptat jestli jsou PC hry region free? například kdybych si tu chtěl koupit multiplayer tituly jako BC2 nebo COD's bude s tím nějakej problém hrát do doma v česku?
  2. afterlife

    dilema

    hmmm vy mi teda pomáháte :D nechám si to ještě projít hlavou.. díky
  3. afterlife

    dilema

    o cenu mi ani tak moc nejde, protože mě to s TV vyjde nastejno... spis jak s hratelnosti a grafikou
  4. afterlife

    dilema

    dost mě třeba zajímá jak je grafika v FPS v porovnání s PC, BC2, COD atd.. díky
  5. dookola ohrávané téma, ale mě to nedá. jsem odjakživa PC hráč, ale poslední dobou zjistuji, že ty hry které chcu si tak už neužiju. online fps hraní je už věnuji přes 7 let a už jsem nečeho dosáhl.. avšak, rozhoduji se stále.. Xbox už jsem zavrhnul.. a ted je tu tohle, PC nebo PS3? bum.. momentálně pc které vlastním utáhne ještě dost, ale chci se posunout na další level ale nevím jak.. budto PS3 nebo nové PC. Cenově by mě to vyšlo skoro nastejno, ps3 možná trochu dráž, protože k PS3 bych si musel koupit i novou LC telku a taky hry. Avšak nějaký slušný pc je taky 25k. a proto se chci zeptat. Dám dost na grafiku, ale taky hodně na hratelnost, muj zanr je FPS a to hlavně BC2. chci se zeptat jestli ten rozdil v grafice je fakt tak veliky vuci ps3 a jak je to s hratelnosti FPS na ps3? na mys a klavesnici jsem tak už nějak přikovanej že si to jinak nedokazu představit. Doufám, že mi pomužete najít ten správný směr. Díky za pomoc všem co se ozvou!:thanks:
  6. koupil jsem si dnes v GameStop-u nějaké hry a na obalu to má Region 1, to teda neznamená nic pokud nemluvím o add-on a downloady? chápu to tak že ten region1 tam má význam jen pro online a dlc/add-ons? taky to vzadu píše: Licenced for distribution in North and South America on Playstation3, ale to asi problem nebude když se to týká distribuce.. taky jsem si koupil BadCompany2 a uplně jsem zapomněl na ten region, protože jinak než online to hrát nehodlám.. bylo by asi lepší to vrátit než riskovat, že multiplayer nepujde že? a.. je možné připojit wireless ovladač z USA k českému PS3? díky!!!
  7. s kartami by nebyl problém, mužu si jich tu 10 koupit v BestBuy a přivézt do česka, jen jsem to myslel tak jak to bude fungovat, to budu muset asi použít US PS Store protože v českým PS store to nejspíš nefunguje.. to je fuk, každopádně díky.
  8. no, nemám problém s tím, si tu koupit ty PSN karty ale nevím jestli budou fungovat na uctu který si založím v ČR když píšou for USA only a nebo se ty karty dají koupit i v česku?
  9. hmm, myslim ze add ons nebudu moc potřebovat, kratos se mi libi jak vypada normalně, skiny nepotřebuju :D muzu snad hrat hry i bez add-on's ne? nebo si budu muset po nějake dobe koupit něco abych mohl hrát dál? to snad ne.. díky :idea:
  10. Zdravím všechny, chci se zeptat, plánuju si koupit PS3. Momentálně se však nacházím v New Yorku a vracím se až v červnu a chci se proto zeptat, jestli když si koupím hry na PS3 tady v USA, budou fungovat na PS3 který si koupím až přiletím zpět v česku? Díky všem! :D
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu