Jump to content

WItekS

Members
  • Posts

    1822
  • Joined

  • Last visited

About WItekS

  • Birthday 11/26/1992

Contact Methods

  • ICQ
    459 - 328 - 750
  • Skype™
    witeks92

Informace

  • Hobby
    iPod, Muzika, kámoši.
  • Work
    Sport

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

WItekS's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Pouzij tu past kdyz vidis, ze je to monster skoro mrtvy (indikator: kulhani). Potom hod 2 Trang bombs a je to.
  2. Lepsi sance na top rusted weapons/talismans, alespon z moji zkusenosti. ^
  3. Máš v GC napsaný razosu.:) jinak nice pics!!!
  4. klidně postni, já sem jednou do měsíce vždycky kouknu..:)
  5. Ale dokážeš. Yama HBG, Naruga X set ( pellet up ) a Duo black diablos je 15-20 minute deal. Nezapomeň si dát na gun shield a vem hodně pellets ( sm bone husk + wyvern...fang? myslim )
  6. To je normální.
  7. Hezky, fajn tutorial ;) edit: ^^^^^^^^^MHF na PS3 nebude, Capcom vybral jako další Platformu Xbox 360. ( asi snaží se pokrýt co nejvíc trhu; MHP - PSP-Sony, MHTri - Wii-Nintendo, MHF - PC/Xbox/Mac-Microsoft -Apple,. )
  8. WItekS

    MHFrontier

    na HR72 ani aka tori mít nemůžeš, pač potřebuješ R series, abys dostal HGE, sharpening a shp+1.. až na gou ka skilly potřebuješ ty gemy ;)
  9. WItekS

    MHFrontier

    nice ;) max up?
  10. mm... Normal lv2: Něco jako impact damage, např. Rathian/Rathalos head Pierce: Dlouhý monstra, Akamu/Plesioth atd.. Pellet: Kirin a jinak vespoids atd Clust: Jedině snad Paria/Guren, hlavně když je používaj i ostatní, je to otravný. když tě pořád někdo odstřeluje Crag: Víceméně zbytečný ve Frontieru.. jedině snad na vyhozená Plesiotha/Gareose z vody/písku Para/Poison: Nejsilnější střely + status dmg Fire/Thunder/Ice/Water: Elements, záleží na slabosti Sleep: Uspávání, rušení rage
  11. neni, nebude
  12. WItekS

    MHFrontier

    Je to LBG, ne LBW ;) ??? jsou nazo questy a... no, je jich dost, moh bych ti dát link na guide jak na ně, ale to jp.. Koukni na noobs forum jestli tam něco nemaj.
  13. WItekS

    MHFrontier

    Hezky.. hezky.. :) jen tak dál!! taky se přidám:
  14. WItekS

    MHFrontier

    heh noo :) taky to bejvalo lepší, vůbec nemam na mh čas poslední dobou.. =/ aktuálně jsem HR554.
  15. WItekS

    MHFrontier

    jojo, dávej mu je, neznam sice úplně všechny, ale třeba se to bude jednou hodit ;) Joooo ty myslíš nazo questy ^^ ty (???). Z těch jsou super věci, ale jak říkáš, je to otravný shánět a čekat na tvojí barvu. Myslim, že black mira je 49+, ale nejsem si jistej.. Nějaký screeny?
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy