Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

mochstan

Members
  • Příspěvků

    35
  • Registrace

  • Poslední návštěva

mochstan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Popularita

  1. Díky moc tohle jsem potřeboval :) Stručně a jasně a raději česky :D Nenáš nějakýho flashera okolí Krkonoš ? :)
  2. Zdravím Než budete psát že mam hledat na internetu a že sem lamka at se do toho nepouštím. Tak chci říct že sem elektrikář a projel jsem celý internet. Nikde nemohu najít navod na tenhle typ mechaniky. Navíc mam nějaké novější Xko kde je Dash 2.0.17502.0. V každém návodu byla starší verze dashe. Ale o to mi nejde. Mam doma vyrobený probe kabel podle návodu na netu. Potřeboval bych zjisti klíč k mechanice a náhrát flash do mechaniky. Podle internetu by to měl být jednoduchý a spolehlivý způsob. Taky na každým navodu byl jinej chip na desce mechaniky. Některé cesty na spoji jsou také jinak. Chtěl bych to udělat způsobem že bych zapojil napájení z xka do mechaniky. Sata kabel píchnul do pc a díky tomu probu přes ten Jungle Flasher vyčetl key. Je to takhle jednoduché ? nebo k tomu potřebuju ty vychytávky ? klidně je koupím . Ale jak jse mřikal jsem elektrikář a rád bych si to udělal sám z věciček co budu mít doma po ruce. Díky moc za odpovědi ;) PS: ještě jsem slyšel že by mělo u techto nových mechanik stačit přeškrábat v jendom místě spoj a mělo by to jít vyčíst. Takhle vypadá ta moje JEště bych dodal že se mi líbí tento návod http://team-xecuter.com/forums/threads/138374-Liteon-DG-16D5S-LTU2-Official-Guide-*08-10-2013* Co vy nato ? šlo by to ? :)
  3. Zdravím dříve jsem měl na svém psp flash 6.20 pernament , po nějákém čase přestal fungovat tak jsem udělal aktualizaci na 6.60 a od té doby když spustím proupdate 6.60 tak se mi psp po gamebootu sekne a nereaguje prosím o radu díky :)
  4. Zdravím :) Dnes jsem po dlouhé době na svém psp instaloval flash z 6.60 na 6.20 když doinstaluji 6.20 tak mi při zapnutí nastkočí BSOD obrazovka a ta po mě chce zmáčknout O no a když to zmáčknu tak to je zamrzlé a asi po 10sec. se mi to vypne .Zkoušel jsem to bez MS nebo baterky a stejnak nic někde jsem četl že stačí kombinace pár tlačítek zkusil jsem a taky nic :) Prosím o pomoc Spěchá Díky :)
  5. Zdravím dnes jsem odinstaloval flash 6.20 pernament protože mi psp blblo tak sem si řekl že ho odinstaluji a pak zase nainstaluji ale to nešlo v pohodě jsem ho odinstaloval ale pak když byl vše pryč sem ho chtěl dát zpátky ale nejde mi spustit to PROUPDATE a ani to FASTCOVER no tak jsem ho chtěl aktualizovat ale nejde mi spustit ta aplikace UPDATE vlastně mi ted nejde spustit žádná aplikace.Naformátoval jsem MS a taky nic prosím o radu je to vážné jsem veliký hráč a fanda psp Díky moc :)
  6. No tak uvidim žejo hned jak budu mít psp v pořádku tak to zkusím.Aspon na tu hudbu by to nebylo špatná.
  7. Dobrá dejme tomu že tohle by nešlo a co java emulator ???je plno aplikací ve kterých youtube jde šlo by to ? není nějaký emulator na symbian nebo android ?
  8. Zdravím už delší dobu přemýšlím nad tím proč nejde v psp přehrávat youtube když třeba reklamy jdou.A čím to je že ty reklamy jdou ? flash playerem ? Je to stupidní dotaz ale nedá mi to spát :D a jestly je nějaká vzdálená možnost že by to vůbec někdy šlo když už nejde Psptube ?
  9. Grafický ovladač mam nejnovější ještě mě napadá stahnout starší
  10. Dobrá zkusím to :)
  11. Zdravím včera jsem po dlouhé době nainstaloval win xp a je to neuvěřitělně pomalý.Když třeba zapínám Chrome nebo mozilu tak čekám dlouho.Boot trvá poměrně taky dlouho a to nemluvím o renderu webů.Udělal sem to co dělám vždy nastavil vyrtualní pamět,povypínal vzhledové efekty vypnul procesy co znám.Pc se po té trochu zrychlilo ale něco mi tu určitě ještě brání. Cpu je intel celeron 2ghz takt na 3.2ghz Gpu je nvidia fx 5200 128mb. Ram 1gb a teplota pc se drží kolem 48-52 stupnů.A ještě dodám že mi tu běží 22 procesů.
  12. mochstan

    Psp flash

    Tak to je fájn,přeji hodně zábavy při hraní :)
  13. mochstan

    Psp flash

    Kdybys neveděl jak to udělat tak dej vědět pomůžu :)
  14. mochstan

    Psp flash

    Hele v 6.60 a v 6.20 PRO B10 Permanent vidim rozdíl jen ten pernament. Určitě bych volil pernament mě osobně nebavilo při každým zapnutí zapínat flash.To pak člověk chce něco rychle udělat a než to restartuje :)
  15. mochstan

    Psp flash

    Já používám pernament a sem nad míru spokojen :)
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu