Jump to content

Smoke_CZ

Members
  • Posts

    1
  • Joined

  • Last visited

Smoke_CZ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Ahoj koupil jsem si assassins creed 2 v pohodě to naistaloval ale když to chci spustit vždy se mi zapne tabulka uplay. Tam se musím zaregistrovat. Potom tam mam v moje hry assassins creed 2 ale kdyz dam spustit chce to pome cd key. Vlozim tam originalni cd key a pise mi to ze je neplatny. Prosím nevíte co stím ?
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy