Ahoj koupil jsem si assassins creed 2 v pohodě to naistaloval ale když to chci spustit vždy se mi zapne tabulka uplay. Tam se musím zaregistrovat. Potom tam mam v moje hry assassins creed 2 ale kdyz dam spustit chce to pome cd key. Vlozim tam originalni cd key a pise mi to ze je neplatny. Prosím nevíte co stím ?