Týjo, 18,5h. No to si počkám. Díky za návod.
Měl bych rovnou dotaz ještě k ovladači. Jeden bohužel trochu blbne, jde o tu část (nevím jak se tomu říká odborně) na levé straně ten horní ovládací prvek (šipky doleva, doprava, nahoru, dolů) - v menu PS3 jsem jakoby vždy úplně vpravo a (když listujete možnostmi - účet, nastavení, video, fotky..) - obecně vzato - občas se někdy kousne a chová se to tak, jako kdybych pořád držel šipku doprava, tzn. i když jdu doleva, jakmile pustím, okamžitě mi to pracuje, jako kdybych držel vpravo. Někdy to přestane, někdy to jde..jde to nějak rozdělat a třeba vyčistit nebo je to K.O.?
Další věc je, že bohužel ač jako naprostý amatér (ještě přes přítelkyni) jsme to koupili a dnes zjišťuji, že to nemá originální ovladače. Viz fotky níže. Ani jsem tento model nikde nedohledal na internetu.
Jen jemu dost podobné:
http://www.aliexpress.com/item/Wireless-Bluetooth-Game-Remote-Doubleshock-Gamepad-Controller-for-PS3-Playstation-3-PC-Laptop-Phone-Android-Good/32404428740.html?spm=2114.01020208.3.148.f9o4tg&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_10
http://www.dx.com/cs/p/rechargeable-dualshock-bluetooth-wireless-sixaxis-controller-for-ps3-black-red-93529#.VlwU5XYvdGF
Vzhledem k tomu, že je to "kamarád" přítelkyně, máme si říct o nějakou slevu? Kupovali jsme to za 3000 (model viz první příspěvek) se 3 hrami (nejde o AAA tituly). Ovladače jsou stejné (prý je jeden nový) a tento blbne viz výše popsáno.
Zajímá mě, zda je cena adekvátní a nebo nás natáhl, když k tomu nemáme ani originální ovladač(e), které jsou za jiné ceny:
http://gamepady.heureka.cz/gamer-twinshock-3-pro-ps3/
Navíc je nabízí jiní v inzerátech jako klasiku, co jsem se díval, za podobné peníze. Asi jsou to hloupé dotazy, v PC se vyznám a tak, ale v tomhle jsem opravdu amatér, proto i ta situace a dotazy zde.
Děkuji.