Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

cus zkousel jsem to pres nero, nejelo, tak zkusim pres tady ten navod a taky ne, jako napise to ze to bylouspesne dokonceno, PC to taky precte, ale XBOX napise: Disk is unreadable.....a prave jedine co mi prislo divne ze ten clone rika ze je na CD malo mistaa takove kecy a ze mam dat overburning a takove, ale rikam na konec se to vzdy vypali a druha vec ktera mi je podezdrela, tak ze ty hry co mam tak jsou PAL...a pak kdyz se v PC diwam na nazev toho disku tak tam jsou nejake pismena_NTSC coz mi prijde hrozne divne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč budu pálit v něčem co nemám odzkoušené....když zálohy jsou přímo pro clone cd a nikdy jsem neměl problém.... to je jak bydlet v domě, který mi po všech stránkách vyhovuje....bude splńovat vše co chci...ale i tak si půjdu koupit jiný aniž bych věděl jestli se mi bude líbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem vypálil asi 10 her v clone cd 5301 assassins creed a cod4 jsem už dohrál.Všechny hry jdou spustit ale třeba simpsons game jsem se dostal do pátý úrovně a dal mě to nepustí napíše že mam restartovat xbox a vyčistit dvd u bee movie se dostanu jen do menu a zas to samý ostatní jsem jen chvíli zkoušel.Isa v XDVDMulleter píše ok.tak jestli výte kde je chyba prosím poradte.Hry stahuju z netu z pirate bay nebo mininova Bee_Movie_Game_PAL_XBOX360-SPARE to mi nejde.Popřípadě kde jinde stahovat.Mechanika LG GSA H 20L 1.01 paleno na verbatin +R DL 2.4.Ještě zkusím pálit 1x rychlostí nic mě už nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže 1x rychlost nepomohla nešel ani Crash.Of.The.Titans.PAL.XBOX360-GAC ale vypálil jsem ho ještě na starý sony dvd rw-d22a a hra funguje páleno ve stejným programu rychlosti i medium.Takže lg bude stát asi za prd a to jí mam tak rok a půl sony tak tři a má toho hodně za sebou.CHci koupit novou mechaniku takže pokud byste mohli poradit bilo by to skvělé připojení přes IDE. dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže 1x rychlost nepomohla nešel ani Crash.Of.The.Titans.PAL.XBOX360-GAC ale vypálil jsem ho ještě na starý sony dvd rw-d22a a hra funguje páleno ve stejným programu rychlosti i medium.Takže lg bude stát asi za prd a to jí mam tak rok a půl sony tak tři a má toho hodně za sebou.CHci koupit novou mechaniku takže pokud byste mohli poradit bilo by to skvělé připojení přes IDE. dík za rady

Já mám mechaniku NEC a jsem spokojenej, moc jsem toho ještě na xko nevypaloval, ale všechno zatím bez problémů. Podle mě je to dost kvalitní mechanika.

Chci se zeptat. Jak je to s kopírováním pálenek. Když stáhnu image do PC a vypálím na DVD, jde nějak ten img dostat z toho DVD zas do PC nebo to prostě zkopírovat? Někde jsem četl že to jde jednoduše přes Nero, máte někdo zkušenosti? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám mechaniku NEC a jsem spokojenej, moc jsem toho ještě na xko nevypaloval, ale všechno zatím bez problémů. Podle mě je to dost kvalitní mechanika.

Chci se zeptat. Jak je to s kopírováním pálenek. Když stáhnu image do PC a vypálím na DVD, jde nějak ten img dostat z toho DVD zas do PC nebo to prostě zkopírovat? Někde jsem četl že to jde jednoduše přes Nero, máte někdo zkušenosti? Díky

no jasně dáš zas vytvořit image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem s vypalovanim her na xko hry jsem stahnul na netu vypaloval jsem pres imgburn na verbatim dvd+r dl 2hry v pode slapaly 3hry po vlozeni do ixka mi to pise ze je disk necitelny at ho vycistim a restartuji konzoli, muze mi prosim nekdo poradit zkousel jse pak vypalovat i pres clone cd a je to to same.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu