Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HD v xku za jiný ?


SliW3.G0ng3rs

Recommended Posts

ukončil bych to tak že ho tam nezapojíš možná bude nějakej návod ale radši bych to nezkoušel...

Ty možná jo ,ale já nikoli ,chci vědět proč ho tam nezapojim ,návod sem nenašel ,prosím ,pomůžete někdo ,kdo máte zkušenosti ?

PS : Dám 500 pts. !

Tak sem už nepiš ,když mi neumíš poradit ! ..nevim co chces ,ale pomáhat to asi nebude ,akorát spamuješ ! ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 SliW3.G0ng3rs: Kdyz mas puvodni orig. ramecek, tak redukci mas. Uvnitr toho ramecku je "obycejny" 2.5" SATA disk. Ale to by to nebyl microsoft, aby v tom nebyl hacek. Orig. disky obsahuji specialni security sector, ktery obsahuje info o kapacite disku a je digitalne podepsany od MS. Ten security sector by take nebyl problem, da se stahnout na netu. Je vycteny z nejakeho orig. disku. A ted zacinaji ona ALE. Tento vycteny security sector se pomoci specialniho programku da nahrat do jineho disku, ale pouze WD disky serie BEVS. A jelikoz MS prodava disky o max. kapacite 120GB, tak vic jak 120GB neziskas. Protoze jak jsem jiz zminil info o kapacite disku je ulozeno v tom security sectoru a ten je digitalne podepsany. Takze i kdyby chtel nekdo ten security sector vyeditovat na vetsi kapacitu, tak pak nebude logicky sedet digitalni podpis. Tot cely problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 SliW3.G0ng3rs: Kdyz mas puvodni orig. ramecek, tak redukci mas. Uvnitr toho ramecku je "obycejny" 2.5" SATA disk. Ale to by to nebyl microsoft, aby v tom nebyl hacek. Orig. disky obsahuji specialni security sector, ktery obsahuje info o kapacite disku a je digitalne podepsany od MS. Ten security sector by take nebyl problem, da se stahnout na netu. Je vycteny z nejakeho orig. disku. A ted zacinaji ona ALE. Tento vycteny security sector se pomoci specialniho programku da nahrat do jineho disku, ale pouze WD disky serie BEVS. A jelikoz MS prodava disky o max. kapacite 120GB, tak vic jak 120GB neziskas. Protoze jak jsem jiz zminil info o kapacite disku je ulozeno v tom security sectoru a ten je digitalne podepsany. Takze i kdyby chtel nekdo ten security sector vyeditovat na vetsi kapacitu, tak pak nebude logicky sedet digitalni podpis. Tot cely problem.

Děkuji ,už to chápu , :-)

550 cre. posláno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem nedavno vymenil 20 GB za 120 GB WD BEVS. Neni to nejak zvlast slozity. Kdybys mel nejaky dotazy, muzu zodpovedet....

hele poradil bys mi mozna bych to taky zkusil to s tou vymenou,je to tenhle HDD ? serie je to BEVS takze by to mel bejt on

http://www.softcom.cz/produkt/western-digital-hdd-25-120gbwd1200bevs-5400ot-sata-8mb-scorpio/?flist=1

ale nemam ten kryt kam to hodim,nevis kde bych ho mohl sehnat ?

EDIT: nasel jsem tady ten kryt http://www.playcentrum.cz/case-hard-drive-xcm-chrome-xbox-360-478401.htm

uz ho nekdo odsud kupoval ? jestli to do nej vubec pujde ten WD BEVS

ale dejme tomu ze ho mam ted u sebe ten kryt,co budu muset udelat dal ? nejak to pres kompa predelat ? kdo vi at odpovi :)

moc dik,proste chci nejak jednoduse vysvetlit postup,koupim si ten BEVS HDD a co dal,tak aby to slapalo jako normalni HDD v Xku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam nenahraješ upravený firmware tak ti ho xko bude ignorovat.

1. Dva šroubováky Torx – velikosti T6 a T10.

2. Software HDDHackr, verze 0.91.

3. HDDS.bin – soubor z originálního 120GB disku od Microsoftu.

4. Pevný disk značky Western Digital, řada Scorpio BEVS – nutné! Pouze tuto řadu software HDDHackr podporuje. Měl by být kapacity 120 GB, můžete použít i disk s větší kapacitou, ale veškerá kapacita nad 120GB bude ležet ladem.

5. Bootovací FDD nebo USB Flashdisk, se základními DOS soubory.

6. Nabootujeme a spustíme hddhackr s parametrem –f. Proběhne flashovaní firmwaru disku a dále je zde možnost volitelně zazálohovat soubor undo, pomocí kterého umí HDDHackr také v budoucnosti uvést nový Xbox HDD do původního stavu.

http://uloz.to/1078141/Hddhacker v0.91.rar

http://uloz.to/1078142/hddss.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Pokud tam nenahraješ upravený firmware tak ti ho xko bude ignorovat.

1. Dva šroubováky Torx – velikosti T6 a T10.

2. Software HDDHackr, verze 0.91.

3. HDDS.bin – soubor z originálního 120GB disku od Microsoftu.

4. Pevný disk značky Western Digital, řada Scorpio BEVS – nutné! Pouze tuto řadu software HDDHackr podporuje. Měl by být kapacity 120 GB, můžete použít i disk s větší kapacitou, ale veškerá kapacita nad 120GB bude ležet ladem.

5. Bootovací FDD nebo USB Flashdisk, se základními DOS soubory.

6. Nabootujeme a spustíme hddhackr s parametrem –f. Proběhne flashovaní firmwaru disku a dále je zde možnost volitelně zazálohovat soubor undo, pomocí kterého umí HDDHackr také v budoucnosti uvést nový Xbox HDD do původního stavu.

http://uloz.to/1078141/Hddhacker v0.91.rar

http://uloz.to/1078142/hddss.rar

Super prace , klidne to hod do tutorialu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jeste sem se chtel zeptat,ohledne flashovani se tady psalo ze je nutne pouzit jen chipset VIA nebo nForce nejak tak,nasel jsem normalni USB to SATA 2.5 a 3.5

normalne strcim do USB a z toho je takovej kablik a na konci takova mala krabicka s vstupama na 2.5 a 3.5 disky,je to jedno jaka SATA to je ? a nebo se musim taky necim ridit pri tomhle vyberu toho radice?

diky budou dalsi Thanks

EDIT: souhlasim s romenem,fakt paradni dej to do tutorialu,rozhodne to bude zajimat hodne lidi,ne kazdej ma zajem kupovat disk za 2500+ kdyz si ho muzou udelat sami a levneji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Johny rekl bych ze to nepujde , kazdopadne to poznas az to zkusis :D

Ja mam desku od nvidia nforce a jde mi to v pohode ...

Nekomu jsem psal jakej radic je vhodnej , chvili pockej editnu to a hodim ti link :D

edit: http://www.abi.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=6588&stiplname=sata-150-2x-1x-ide-ata-33-kontroler-pci-bus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Pls pomozte, koupil jsem si WD1200BEVS (120GB Scorpio)

Zkoušel jsem to podle toho návodu...normalně všechno udělam, ale potom co napišu v DOSU to hddhackr -f, tak mi to po chvilce vyhledávání napíše: Not Found Drives atd...pokud budete chtit vědet co přesně tam je, tak to klidně napíšu. Moc díki za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu