Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3+LCD monitor


Soap

Otázka

Mám 22" monitor Samsung T220 a chtěl bych k němu připojit PS3.

(Předpokládám že to bude hratelný protože novou TV se koupit nechystám.)

PS3 budu mít až na vánoce tak se chci zeptat co bude potřeba dokoupit za redukci (PS3 > DVI).

Dále se chci zeptat jak se připojují k PS3 repra.-Přes klasický 3,5 jack? (Budu muset koupit prodlužku která bude zakončená 3,5 jack samicí.)

Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

stačí ti k tomu av kábel z ps3 (měl by být v balení) a pak už jenom kábel/redukci 2x cinch samice na 3.5jack stereo samici ... v jednom jsem to ještě neviděl takže budeš muset kupit zvlášť 2x cinch samice na 3,5jack stereo samec ... a samice 3.5jakc stereo na 3.5jack stereo samice (díra z obou stran)

EDIT: obrázky

tohle http://www.alave.cz/_imgs/ednet-stereo-redukce-2xcinch-1xstereo-jack-m-f:4621:200:200

a tohle http://ecx.images-amazon.com/images/I/21lECYUrlXL._SL500_AA280_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud jsem to správně pochopil, tak z PS3 budu vycházet 2 kabely ? (HDMI-DVI, AV kabel)

Já vůbec nevím, ještě jsem PS3 "neviděl". Jen chci zapojit repra 3,5 mm jack a LCD monitor DVI.

Edit: Takže co mám koupit za redukce? To co psal Zavorka a pak kabel z HDMI na DVI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čus, chci to vyřešit stejně, ale slyšel jsem něco o tom, že potřebuju mít monitor HDCP Compliant, čiže to musí podporovat ten chráněný obsah? Je to pravda?

Měl bych to HDMI -> DVI -> redukce na VGA -> LCD 22" Monitor

Repro klasicky přes AV, že 2 cinche přes redukci do repra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus, chci to vyřešit stejně, ale slyšel jsem něco o tom, že potřebuju mít monitor HDCP Compliant, čiže to musí podporovat ten chráněný obsah? Je to pravda?

Měl bych to HDMI -> DVI -> redukce na VGA -> LCD 22" Monitor

Repro klasicky přes AV, že 2 cinche přes redukci do repra.

Jó, to zapojení popisuješ dobře. To LCD nemá DVI že to musíš tahat tak složitě ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měl bych to HDMI -> DVI -> redukce na VGA -> LCD 22" Monitor

Repro klasicky přes AV, že 2 cinche přes redukci do repra.

kup av kábel který má VGA snad ... DVI to VGA lol jdeš z digitálu do analogu ... pokud se to dá koupit tak to bude drahý ;)

Bohužel ne, ale chci si asi koupit 24" LCD s HDMI, tak to bude pak jednodušší.

DVI nebo HDMI to máš celkem jedno i když DVI máš levnější ... hdmi musíš kupit aspon za 500 aby to mělo pěkný obraz a stejnak je lepší si k monitoru kupit repro takže stejnak budeš muset zvuk vést přes AV kábel tak jsme jsem popisoval na předešlé stránce

Kup už si raději 26" nebo větší.. stojí to za to.. zvláště na ty hry v HD

mám 18.5'' monitor má to max 720p ... obraz je super ... velikost mi bohatě stačí(sedím u pc minitor mám hned vedle s ps3) a stejnak hry jsou ve většině robené v max 720p ... na full hd maj některé AA atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A když to vyvedu přes AV, tak bílý a červený cinch zapojím přes redukci do repra, a žlutý cinch můžu dát do redukce na VGA do monitoru? Protože jsem zjistil, že HDMI na monitoru jen s VGA jaksi nepoužiju.

ježíš ... to by byl obraz jak pro full hd televizi :roll:

myslel jsem takový http://journal.mycom.co.jp/special/2001/ps2linux/images/vga.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já bych se ještě s dovolením zeptal jestli záleží na tom jaký koupím ten HDMI>DVI kabel. Ten zlatý jak jste tu postovali za 500,- to se mi zdá zbytečně moc.

Předem diky.

no já nevím jak to je u DVI ... já mám za 132kč 2m ... a nemám problém občas (to ale velmi málo) mi trošku zablbne část minitoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu