Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Happy birthday GameEs!


netix

Recommended Posts

Vše nejlepší Gejmíku :) Moc se dneska zkal, když sou zítra ty prázky :D

GameEs: to si i topic zasloužím? :D Tak díky všem :)

Netix:Eště jednou mi budeš psat do příspěvku a zbiju tě :lol::lol:

tekken90: tak to si napíšu taky xD

GameEs: nebudu spammovat do topicu o sobě vole! :lol:

Netix: Dante nechceš mi tu nechat taky ňákej vzkaz ? :lol:

tekken90: nechce :D

xDante1986: ahoj kluci :) jak se asi má gamees :D

GameEs: čau dante. je to okéj. Jak se máte vy? Tekku a dante :D

tekken90Výborně :D...ty jo, lepší než "čet" :D

GameEs: jj je to parádní asi se sem přesunu :D btw. jakej je tvůj oblíbenej song od The Cocks (xD) ? :D

tekken90: nevim, je jich víc.. ale maj hlavně skvělý covery :D

GameEs: no ty vole "Crazy - Gnarls Barkley cover" :love::love:

GameEs: tak jakou vymyslíme tu doménu?

tekken90: tjn :love:

xDante1986: AM: Balaclava :love:

tekken90: nvm gejmsi xD..vymysli :D...Dantík:..AM- Mardy bum :love:

GameEs: Now Playing: Arctic Monkeys - D Is For Dangerous [02:16m/1063kbps/44kHz] :love:

no rozhodně bych do názvu zakomponoval slova "british a indie" :D.

tekken90: do názvu určitě, ale do URL asi né.. by bylo moc dlouhý... chce to něco krýtkýho a výstižnýho...budem muset napsat m®twejovi :-* xD

GameEs: tak ten něco 100% vymyslí :-**-: xD. bych ti mohl třeba i uploadem pomoct :D.

tekken90 s tvým aktuálním netem ? oo, ale tak jo...ale musíš vždycky sehnat všechno od tý kapely... :D

GameEs: upload jde v pohodě (kupodivu).

tyjo sice mám doma 320gb hdd ale musím počkat až strejda přiveze externí hdd, protože to nemám kam zazálohovat tu šedesátku :dozey:

tekken90 xD.. njn pešek.. a co bys upoval ? :D

GameEs: no to teď ještě nevím :lol: Goodnight Nurse sou z Novýho Zélandu odtud máš taky nějakou kapeli na bir ne? :D

jo a kdy mám ty voe udělat oslavu? :blink: dneska už to nenachystám a zejtra se mi nějak nechce xD

xDante1986: co kdybychom si založili vlastní mod chat :D šak červenou můžem dát vždy ne :D

GameEs: jo to je pravda :D

Netix: Díky Dante,už sem myslel že jim to máznu :D,ne vojet ji nechcou :D bacha je moc silná :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše nejlepší hodně sexu, peněz, štěstí, zdraví, aby ti nevypadla elektrika celej rok, aby ses nevymlel na motorce xD a aby ti šlapala dlouho, přeju ti hnědou barvu tady na foru ta je k posrání xD, aby tě useři nesrali, aby se ti neprotrhla šprcka, hodně xD a :dozey:, taky aby se ti vyplnilo co si přeješ krom tý Jessici Alby a Emmy Watson!, hodně jídla to je důležitý, hm, co ještě? :D, aby si v noci nespadl z postele.. a to je asi všechno :-* pořádně to oslav :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše nejlepší hodně sexu, peněz, štěstí, zdraví, aby ti nevypadla elektrika celej rok, aby ses nevymlel na motorce xD a aby ti šlapala dlouho, přeju ti hnědou barvu tady na foru ta je k posrání xD, aby tě useři nesrali, aby se ti neprotrhla šprcka, hodně xD a :dozey:, taky aby se ti vyplnilo co si přeješ krom tý Jessici Alby a Emmy Watson!, hodně jídla to je důležitý, hm, co ještě? :D, aby si v noci nespadl z postele.. a to je asi všechno :-* pořádně to oslav :)

No to si nemoh něco nechat na mě :D?

Ted jediný co můžu dodat je HODNĚ ŠTĚSTÍ A AŤ SE TI DAŘÍ!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele vy vocasove tam nahore...nechte toho nebo vojedu gamesse babu (v avataru?!)...kdyz ma ty narozeniny..

EDIT:aha to je netixova...ale co..

GameEs: čau tekku seš tady?

tekken90: jj pokračujem... co oslava ve dvouch ? né se mnou xD... ty víš s kým

GameEs: to bych si nechal líbit no :lol:

tekken90: tak na co čekáš ? xD... no k tšm tvejm kapelám xD:..možná rozšíříme obzory stránek no..ale to zas budem muset změnit název voe Oo

GameEs: jako z oblasti pop rocku a pop punku a prostě rocku a punku obecně mám tak 15gb TEĎ a to toho ještě moc nemám :Djak budu mít místo na hdd bude to 2x tolik :D.

nevím na oc čekám. sem noob to nevíš ? xD

tekken90: fok ! to není indie xD

GameEs: "možná rozšíříme obzory stránek no" tak wassup? :D

tekken90: nic.. jen "možná" :D:D

GameEs: xD tak vidíš :D. a kdyžtak jen indie nó :D. to Blur album ve FLACu můžeš dát na bir.. Je to na mým acc :lol:

tekken90: :D.. hele už mě to nebqaví.. vypadáme jak č*ráci :D...čau :D

GameEs: tak ok, ale někdy si to zopáknem. čau u nějakýho dalšího postu pusso (ha! vidíš jak sem zkombinoval puso a pussy? /xDD/) čau, čau :lol:

xDante1986: já chci taky zapadnout :lol: :lol:

GameEs: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu