Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Little big planet - Zmizeni objektu pri dotyku ve tvorbe vlastniho levelu


kingkorn

Otázka

Zdravim, potreboval bych poradit jak docilim ve tvorbe vlastniho levelu toho, aby kdyz nejaky uchopitelny objekt chytnu [R] aby zmizel. V pár někým vytvořených levelů jsem to už několikrát viděl, zmizi tak ze se jakoby promeni v prach a zmizi.

PS: Omlouvam se za vlozeni prispevku do spatne sekce :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

promění se v plyn a uděláš to tak: zmáčkni [] a dej si Goodies Bag - v odstavci Common máš materiál jménem Dissolve klikni na něj a postav si z něho nečo - pak se vrať do nabídky a dej tools bag - najeď si na odstavec Switches a dej tam Grab switch umisti ho na ten objekt který sis vytvořil a zapoj je do sebe , pak si stačí pohrát s nastavením a je to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky moc, ja se tvoreni levelu nejakou dobu vjenuju ale tohle jsem nemohl zaboha najit. Myslel jsem ze se to dela nejakou funkci, ale vubec netusil ze to je vlastne jen materialem. A nevis jeste jak zpevnit objekt jako treba checkpoint aby tam pri hrani nelital, krome toho ze bych na nej napojil treba neviditelnej, necim vypnutej piston.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

NP, taky sem to dřív nevěděl až pak sem si přečetl manuál a nějak to z toho pochopil. S tím checkpointem to nevím skus tam dát úplně novej checkpoint a měl by držet. Když to nepůjde skus ho přichytit šroubem nebo takovou tyčí je vedle toho elastickýho.

PS: snad si zahraju nějaký tvůj lvl - GL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu