Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP fat, vypina se


forWhat?

Otázka

Zdravim vsechny, mam tu takovou perlicku, obdrzel jsem psp fat ktere nabehne v pohode do menu chvili v nem jezdim a ono se sekne a pak vypne(cerna obrazovka, jako by baterka byla vyndana), psp jsem zkousel bricknout a nasledne unbricknout jesli to neni Software chyba ale ukazalo se ze neni . Na jinou baterku dela totez a displej to taky neni.

Co myslite zakladovka, popr. neco blizsimu k tomu nez jen "zakladovka" pokud se stim nekdo setkal, byl bych rad za kazdou pomoc.

Predem diky za rady(btw. piste jen solidni rady, ne typu zapni a vypni atp. diky )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
pořádně utáhni všechny šroubky, i ty uvnitř psp a hlavně krytu, u fatka se tohle stává relativně často, aspoň mě... :)

No tohle imho nevypada moc na spatne utazene sroubky dela mi to i kdyz to psp jen lezi na stole. Je jedno jestli je tam kryt nebo neni, dela to furt, necham ho v menu chvili a ono se sekne a potom bum cerna obrazovka a vypne se.

Ale diky za radu =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Může bejt problém v dotyku (na co naráží příspěvek nademnou) nebo v PSP samotném. Takže bych nejdříve PSP celé prohlídl, jestli tam neni někde "odchylka" od kontatku.

//edit: pozdě, v tom případě to bude chyba v PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to trochu vsechno utahl, dal pandora menu, preinstaloval jsem flash pamet(flash0,flash1,flash2) a ted jsem znova prehral FW a vypada to ze to prece jen byl Software .....

Ale diky za rady, zatim to jde, dal jsem tam 5.50 GEN-D3 a jdou vyzkouset nejakou hru... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu