Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Media Center + kodeky


Consolero

Otázka

Chtel bych vas poprosit o radu, mam Win7 a nejde mi rozjet WMC. Normalne zadam heslo v PC a nic, pise ze to nenaslo zarizeni, pritom x360 v mape siti je aktivni :(

U testu x360 do PC to skonci za routerem, takze asi bude neco v PC.

A jeste bych chtel poprosit o radu jak zprovoznit prehravani Divx na xku?

Kdyz jsem mel BAN tak mi sel, ted ho nemam a divx nejde, ten soubor tady na foru jsem zkousel + nejake data z jinyho Xdisku co vypadaj jako sys data, ale porad nic :(

Neslo by nejak prehrat znovu stavajici update na ten co tam mam, ze by se to jen doplnilo o ty kodeky ?

Predem dik za odpoved a kdy bude ta Mafia 2 v CZ ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mafie výjde 27.8. ;) . A Divx zprovozníš tím,že se přpojíš na LIVE a při spuštění filmu tě to vyzve na naistalování kodeků. Každopádně pokud by to nešlo tak v Memory lze smazat všechny uptady . S tím WMC ti neporadím mně to šlo okamžitě ,ale WMC je prakticky k hovnu věc ;) (co se xka týče , normálně jinak na tom sleduji TV ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mam BAN takze smolika na live, neni jiny zpusob ? Ty kodeky co jsou zde ke stazeni, tak mi nefachaj, daval jsem tam i z jinyho xka kde mi divx jde a stejne nic, max me to stve :-(

Jak nebo v cem sledujes TV, ja si dal TVersity a tam to je parada, fakt nema chybu na Divx kterej mi nejde :-D Divny je, ze WMC mi nejde ani po odebrani z WMC v XB i PC a znovu prohledani (sparovani).

Proste test a konec za routerem smerem k PC :-( Firewall vyplej seco nasdileny, zpristupneny... a nicka. No neva TVersity by mi stacilo, tak uz jen nejakej dobrak co mi poradi jak na ty KODEKY PLS ?

Stacilo by nakej hmat na reinstal UPDATE, treba pri spusteni pridrzet nejake kombo aby se to znovu reinstalovalo, pac jsem ty kodeky mel, ale pri transferu na flesku mi neslo kopcit System adresar,

tak jsem dal premistit a nejak to zmizelo :-( To je ta pricina...

Jo a Mafie 2, uz vcera bylo pozde :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu