Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 S


petanek

Otázka

Zdravim, uvazuji o koupi xka slim. Cena s 4 GB diskem je lakava, ale jak to je s pozdejsim rozsirenim disku? Nikde jsem zadne disky na prodej nenasel. Bude vubec mozne dokoupit? A kdy asi? Jinak ovladac je stejny, jako u "fat" verze, tzn., ze si muzu koupit kdekoliv obyc ovladac? A ma xko nejaky internetovy prohlizec?

Dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

X360 nemá internetový prohlížeč, maximálně nějaká utilitka přes WMC, ale je to dost zbytečný. Chceš snad herní konzoli, ne? :) HDD se dá měnit, ale v obchodech jsem ho taky neviděl. S tim ti nepomůžu. Ovladače jsou kompatibilní s oběma verzema ... takže ovladač na Jaspera pojede na Valhalle a naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky, hlavne mi jde o ten disk. Tak snad mate pravdu, jen by me zajimalo, jak dlouho to muze trvat, nez se dostane do prodeje, abych na nej necekal rok :-)

A jeste by me zajimalo, nez by treba prodavali disky zvlast, dala by se pouzit flashka nebo externi hdd na nahravani her atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu