Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Průšvih kluk fleshlé PSP změnil na ofiko


saxana

Otázka

Ahoj tak před dvěma lety jsem tady z borcema fleshnul PSP.Měl jsem systém 2,81.Šlo to přes hru lumines.No asi před měsícem jsem myslel že mě omejou.Kluk u kamaráda do toho narval UMD A SAMOZŘEJMĚ TO POSRAL.Změnily systém na 5,55.To je vůl co.Nenašlo by se nějaké řešení.Moc dlouho jsem tu nebyl tak nevím zda se to někde řešilo.Snad to půjde pandorou pokud někdo pomůže najít řešení bude to super.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pandoru můžeš koupit třeba i tady (vybírej buď na Fat (100x) nebo Slim (200x)):

http://www.srovnanicen.cz/q/pandora%20battery/

A na vytvoření MMS ti stačí normální MS Pro Duo paměťovka na kterou třeba pomocí aplikace "Rain’s UltraLite MMS Maker " nahraješ ty soubory k flashi.

http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2008120035

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud nenajdu jiné řešení tak dám na tebe.Pandoru opatřím je to sice 500kč.Pokud by jsme se nějak dohodly tak za pujčení by jsem někomu dal nějaký obnos.Nevím jak to funguje ale poštou posílat PSP se mi někomu nechce.Mám strach že na poště to rozbijou.Doufám že jsem někoho neurazil a nevím jak to mezi fleshery funguje.Zatím moc díky doufám že nějaké řešení najdeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu