Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pár otázek


USB

Otázka

Nezapomeňte na to že mám firmware 5.03 tak mi tu nedávejte aplikace nebo rady, které by na 5x03 nefungovaly díky.píšu narychlo takže omluvte mé pravopisné chyby.

1.Není nějáká aplikace abych se mohl dívat na PSP na videa z youtube(GOtube nefunguje, nejde mi přehrát ani jedno video)

2.Nějáký vychytaný DOSbox na PSP?(Já jsem měl dosbox i nějáký hry ale vždycky se to do 10 minut zaseklo...)

3.Na PSP byl program který vám umožňoval stahovat torrenty, problém byl v tom že když jste ho vypnuli, tak jste museli stahovat ten torrent celý odzačátku, už je nějáká novější verze která by ten torrent ukládala a při každém zapnutí by se stahovalo od toho kde to skončilo?

4.Jsou na PSP nějáké trofeje jako byly třeba u PS3.

5.Vytvořil někdo v programu Adventure maker na PSP něco zajímavýho?jestli jo, tak sem s tím.Já vždycky něco tvořil ale v polovině jsem se na to vykašlal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. "přítup k PSN na jakémkoliv PSP s custom firmwarem 5.xx (M33/GEN)"

Na otázku 11. sa dá odpovedať všelijako. Popravde neviem či sa dá v PSP prehrávať *.avi ale aj keby to šlo tak prečo? Filmy v *.avi majú niekedy závratné veľkosti, kvôli veľkému rozlíšeniu ktoré na PSP aj tak nebudeš poznať. A pritom keď prekonvertuješ *.avi na *.mp4 (PSP formát) tak má veľkosť menšiu ako o 1/2. Napríklad som konvertoval jeden sitcom. V *.avi mal 180MB po prekonvertovaní na *.mp4 vola veľkosť 70MB. Čo je približne zmenšenie veľkosti o 62%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

5. ano. https://encrypted.google.com/search?hl=cs&source=hp&q=freeradio+psp&btnG=Google+Search

6. existuje, ale nepodporuje zdaleka vsechny hry a samozrejme neni jak emulovat dotykovou obrazovku a je to pomale. Prakticky nepouzitelne.

7. nic lepsiho, nez to, co je ve FW v PSP (+popsloader) neni

8. ano. http://www.pspthemecentral.com/PSP/download/PSP-tools/Theme_creator_1.2.aspx

9. zmackni ctverecek, tam najdes visualizace. Dodatecne se nahrat nedaji. O prehravaci, ktery by jich mel vice a lepsi, nevim.

10. jde to. Pres cxmb plugin. Vratit se to da jednoduse deaktivaci pluginu.

11. Ne. Resp. Par prehravacu tu je, ale prehravaly by to sekane (333 MHz to proste nemuze stihat), takze to asi nechces.

12. warforum? Normalne jako obrazky? Existuje i HB program a jmenuje se snad PSPComic

13. zkus jinou verzi, nebo pred spustenim bookru se vrat na starsi verzi HENu

15. Jen na slimu. Je na to nejaky plugin. Je napr. na psp.novinky.org Nejlepsi alt. je bud Opera Mini pres J2ME emulator, anebo Links2 graphic

17. nejaky plugin na rozbalovani RAR je do irshellu. Pak existuje zvlast aplikace a PSPfiler by to imho mel taky zvladat.

19. https://encrypted.google.com/search?hl=cs&source=hp&q=psp+write&btnG=Google+Search

20. staci u iso souboru upravit datum zmeny/vytvoreni souboru. Na to normalne existuji programy na Windows. Pod linuxem se to da upravit prikazem touch. Asi to pujde i v Total Commanderu. Nahore je to s nejnovejsim datem - takze dle toho si to srovnej ;)

25. u nejnovejsiho psx2psp je multicd support

26. nemas v PSP jeste jine obrazky krom chickhenu? Nemenil jsi pametovou kartu? Zkus v menu restore default settings

27. U HEN neni problem se kdykoliv vratit na jinou verzi

31. stahni PSPKVM a hod si do psp j2me slovniky, co jsou normalne do mobilu - tech je na netu ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu