Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový Xbox 360 Dashboard


fox171

Recommended Posts

Ve videu je jasně slyšet ovladač takže odpověď si snad už domyslíš ;) .

No ale název jasně říka Kinect Beta Daschbord , to by byla prdel kdyby MS kvuli prodejům Kinectu udělala dasch pouze s podporou kamerky a vykašlala se na gamepad a nikomu nic neřekla :D no nic ten dasch jak je patrno nepřináši mnoho změn jen přidává nějaký drivery pro kinect aby šel ovládát pohybem ... no zas tak dramatická změna jako byl přechod z Dasch 1.0 na nyní používanej Dasch 2.0 neočekávam ale bylo by to milé taková změna každý dva roky kompletně novej Dasch

Edit: Jinak máš pravdu podpora gamepadu bude všiml sem si při druhém přehrátí videa symbolů dialogových tlačítek z gamepadu ... takže obavy že by se jednalo čistě o Kinect Dasch jsou pryč :D :D

Edit 2 : při bližším pruzkumu sem si taky nemohl nevšimnout že se MS inspirovala Novým logem který se prezentuje u Xbox only games pokud se jedná o exkluzivitu a nebo zaplacenou reklamu doufám že se změní i animace na novou při spuštění xka , ta nová se mi líbí víc viz link na youtube : http://www.youtube.com/watch?v=5fiUBJp_4yg&feature=related

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neprijde mi spatny... libi se mi i ten guide ...

kazdopadne mi ten dash jako zazrak moc neprijde chtelo by to par novych funkci..

Taky se mě poměrně libí , je to celkem povedený ale musíme si uvědomit že se jedná o beta verzy která se muže do plné verze daschbordu značně lišit , to mě tedka napadá kdy by se měl objevit Kinect na trhu , protože spíš než na kinect sem zvědavej jak bude vypadat ten dasch a kdy by se měl objevit :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaké jako třeba ??? :)

co treba instalaci filmu na disk ? ... (pravda je ze to jsem zatim nezkoumal) popr. titulky k filmum (jenze tam uz by jim potom utikali platby z video market place..) ... pak by nebyl problem pridat internetovy prohlizec.... (i kdyz v PS sem ho vyuzil max. 1x) neni na skodu ho tam nemit... pak mohli dash trochu zrychlit.. (i kdyz uvidime... na zivo sem zatim nemel moznost ho vyzkouset..) jako moznosti je spousta...

fenix: jo jo ... ale uz se snazim vychazet z toho co vidim.. pochybuju ze by tam este neco menili... ;)

EDIT: jako moznosti jak rozsirit dashboard je spousta... napr. bych udelal slevu podle GS... minimalni ale treba i to hrace potesi.. dejme tomu mas hru za 1600MP a pro hrace s GS 5000+ by stala dejme tomu 1200 nebo 1400 apod. taky by nebylo na skodu zavest to ze by treba jednou tejdne ... dali napr. v utery ... na par hodin nejakou hru zdarma... podobne jako je tomu na itunes (nejakou pitomou arkadovku..) to by taky potesilo... ovsem to uz je spis uprava xlive nez dashboardu .. :? nebo kdyz ne hru tak aspon premium theme... nevidim duvod proc by nemohli dat napr. tema misto 240mp za "free".. co by jim to udelalo .. ;) treba u itunes napr. neni problem obcas chytit par her zdarma zlevnenich ze 3-7$ .. s tim ze cely odpoledne je mas zdarma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu