Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zkopírovat data z HDD na jiný HDD


skolni.flakac

Otázka

Zdravím

Potřeboval bych radu, co se týká kopírování "sejvů", herních profilů a ostatních věcí, které se postupem času naukládají na HDD. V současné době mám 20GB. Na cestě už je ale 250GB a proto se chci zeptat, jak všechny potřebná data zkopíruji na nový HDD.

Variantu strkání disku do kompu předem zavrhuji, jelikož mám NTB

Děkuji za dary

:nospam:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

O tom že s kartou se mi to zdá namáhavé tady napadlo ani slovo. Teď mě ještě napadlo, že bych to mohl hodit k tátovi do kompu. Ten má klasickej. Co všechno budu muset zkopírovat, když to napojím na klasickej SATA kabel do kompu? Kompletně všechno? nebo jen třeba nějakou složku konkrétní?

protože když se to vezme kolem a kolem, tak na tu mojí 64MB kartu toho moc nenacpu a nevím jestli by pro tu konzoli bylo dobrý jí třeba 20x po sobě vypnout, zandat jinej HDD a zase jí zapnout, a takhle dokola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přes comp to není zas tak jednoduché, složky popsané nejsou. IMO je transfer kabel nejlepší řešení. Já když jsem si kupoval 120GB, byl přibalený k HDD, třeba to bude to samé. Pokud kabel nemáš, je nutné HDD rozebrat, což může být další zdroj problémů.

Nicméně, i přes kartu to půjde, savy nemají zase tolik. DLC se dají stáhnout z Live, pokud je máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mě by to mělo fungovat, flashka prakticky nahradí memory kartu...

Jinak na ofic. strankách Microsoftu je napsáno : Kde lze získat Xbox 360 Hard Drive Transfer Kit:

Zařízení Xbox 360 pevného disku (120 GB a 250) maloobchodní balíček obsahuje sada pro převod.

btw. ničím jsem to nepřekládal, takový hrozný překlad mají oni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo jo jo. to vím, ale když to je HDD z ebay, tak si nejsem jistej, jestli to tam bude. A kupovat to nebudu. Takže buďto to pujde pomocí flešky, nebo to budu vyndavat a zandavat jak ko*ota

O překladu vím, o něco víš jsou 2 odkazy na MS podporu. To je děs to číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu