Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dvě stejné ikonky v profilu.


NuDiXs

Otázka

Takovej dotaz,měl jsem na xku dohranou anglickou verzi hry Mafia 2,ted' jsem si palnul českou,najedu do menu a v profilu mi naskočí druhá ikonka mafia 2,samozřejmě s 0 G,snad to nesmrdí průserem.

Je mi to nějak jedno,ale jde mi o ban,ale asi nic nehrozí když se i v česku prodává limitovaná edice která česky neni.

Já ale myslel že jsou všechny verze na stejnou ikonku,tohle vidím poprvé,tak jsem docela zděšenej.Je i takový divný mít třeba 2x 800G z jedné hry.

Potřeboval bych to opravdu vysvětlit od nějakýho znalce který ví o co se jedná.Díky moc.

Zde přidávám i fotku,aby každej věděl jak to myslím.

http://2i.cz/78453e14c7 díky za každou pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jakej důkaz? Nestačí ti ujištění, že to tak opravdu je? A to jak mezi X360/PC verzí, ale i mezi regiony? Tohle je prostě normální.

To ovšem pořád nevysvětluje hlavní problém. Proč proboha zakládáš nové téma, když se tam zeptáš na věc, kteréá se už debatuje jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud se tak strašně o ten Live třeseš, tak hraj jen s originály. Tady ti už opravdu nikdo nic jiného ani říct nemůže.

Nicméně, zkus trochu myslet. Dají se obě verze sehnat u nás v originálech? Pokud ano, MS tě zabanovat za tohle ani nemůže, hrozila by žaloba. On beztak banuje za jasně prokázané přečiny, které by u toho soudu obstály (třeba jasně dokázaný flash, hraní před datem vydání, apod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu