Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mafia 2 - blikání postav


stasaj

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

taky se mi stane pokaždé, že když postoupím do druhé mise nazvané Domov, sladký domov tak místo, abych jel v autě, tak stojím na autě a nejde nic dělat...jsem jakoby seklej...je to špatná verze hry? nebo co je špatně? jednou se mi stalo, že jsem konečně seděl v autě ale po chvilince jízdy mě to hodilo opět na střechu, kde jsem stál a opět jsem nemohl nic dělat...nevím v čem je chyba...a když už jsme se konečně objevil v autě, tak jsem jel jinudy, ale nechtěně jsme štrejchnul o svodidla a zase mě to hodilo vyhodilo z auta a nemohl jsem se ani hnout...

jinak to má opravdu takovou závislost na HDD??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To není možný..grafikou ot nebude...jde o to, že to háže tu chybu v té druhé misi, kdy místo abych jel v autě, tak stojím na něm nebo vedle něj a s postavou nelze hýbat...Podle mě je to nějak bloklé či co...Nevím, asi stáhnu jinou verzi...Jaká verze je 100% funkční v češtině!!!??? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak mám staženou druhou verzi a dělá to úplně to samé...blikají někeré postavy a v druhé misi "Domov, sladký domov" místo abych seděl v autě tak stojím na střeše auta a nemůžu se ani hnout...jakoby to poznalo, že je to pálená neorigo kopie hry a nepustilo mě to zkrátka hrát...( má někdo podobný problém??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu