Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ústí nad Labem


zeNík

Recommended Posts

  • Odpovědi 565
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak panove ja asi budu mit jinou starost(prijemnejsi:D ) falen vi vid:D dik moc hey :P:Dtaknewim jak to se mnou bude ale jako ty hranolky ti koupim si to zaslouzis:D

pisu z psp ve skole wifi a kdyz nemam co vo MaT delat:D:D

a anube ja sem zeNik s velkym N na ktery sem hrdej!!!!!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zeNíku... hezky pojed nebooooo... neco reknu ji a pojede treba dalsi den:D... proste si udelej volno:D... na co mi to bude kdyz budu zrat hranolky bez toho jak by ses na me dival jak si je uzivam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na srazu budu mit pandoru (pac tam budu delat jedno psp)... kdo chce preflashnout nebo unbricknout staci mi napsat... jinak v sobotu ve 13-17 delam DG v usti :) ... BTW: zeNiku.. domluv si to nejak jasny jo??:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasneeeeee no je tu prihlasenejch Milion lidi :wohow: a nakonec na srazu budeem ve ctyrech :lol:

Tak prosim prijdte vsichni co ste tu zapsany v Sobotu ve 13h do Usti pred hlavni nadrazi :dozey:

Takze doufam ze tentokrat nas tam bude hodne :roll:

DG PSP vam taky udelame ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak konečně mám upravené svoje mimčo(killer44) tak bych potreboval ještě nějaké ty hry něco mám ale čim více tím lépe baví mě skákajdy a adventury(prince) celkem bych zašel na ten sraz ale bohužel pracuju....tak příště. nějaký hry mám slíbený viz. killer mohl by ještě někdo nabídnout nějaké??? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu