Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ústí nad Labem


zeNík

Recommended Posts

  • Odpovědi 565
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hlavne ze hladovej killer jo to vypada dobre ..to urcite zahrajem ..lukan nemlich to sami a pak me takhle podelate a jeste se tomu smejete no teda jako panove......to ste teda jako hodne hluboko jenom ty Albe ses v poho (to mozna bude tim ze nic nepises :D ) ale zatim ses v poho ale VY ano VY vostani ste u me klesli hodne hluboko :D to jako fakt ze jo

MYSLIM TO ZE SRANDY KILLERE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo tak super tak aspon nakej kontakt na tebe by nebyl?

Co PSP jaky tam mas CF?

Dneska jsem si PSP Bricknul když jsem se vrtal v XMB pod fw. 3.71 M33, ale zítra jedu ke kámošovi a zkusim to Unbricknout za pomocí Pandori, tak snad se to podaří a bude to v poho, budu to zkoušet poprvé. Jinak ICQ na mě - 215-700-591

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY vole..žemle :D falleníku...:D snad se nejak muzem dohodnout ne ??? hranolky a dvojitej kečup..to je výzva co se nevodmíta :D ty vole...uděláš kamarádovy radost a jeste se nazeres :D takze hop cip ;) :D

vám vostatnim co to tu nechapou to vysvetlim pak :D:D:D ale jako falleniku ;) spoliham na tebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu