Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

503 Gen.c(FULL) vs Prometheus problem...PROSÍM POMOC...


jeffosek

Otázka

Zdravím prosím o pomoc...

Měl jsem na mém psp (3004)... gen-c(full) pak jsem ale chtěl spustit hru na kterou potřebujete fw 6.20 tak jsem zkusil KBBS plugin který jsem měl v reconvery menu aktivovaný (enabled) a hry jako naruto shippuuden ultimate ninja heroes 3 nebo motorstorm artic edge jsem stejně nezpustil to mě vedlo k odzkoušení Prometheuse ten fungoval bezvadně šli na něm všechny hry ale problem byl v tom, že se často resetovalo psp a musel jsem MHU speed nahazovat pořád zvova a pak to došlo k tomu že jsem musel znova formatovat kartu....omylem jsem si tam místo promethea dal gen-c a teďka už se genu nemůžu zbavit...asi 3x jsem zkoušel format karty,vypnutí psp a restore default settings..a pokažde když jsem nahodil MHU speed a v psp ve složce game promethea a ne gen-c tak se mi vždy místo pormethea nahraje gen-c což opravdu nechápu...Takže vás prosím buď jestli mi poradíte jak se zbavit gen-c a nahodit Promethea a nebo jak uspěšně aktivovat KBBS plugin...

Díky moc za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mně funguje při zapínání Promethea držet 'L' a počkat až se aplikace spustí, poté kliknu na 'Uninstall CFW' (mám dojem, že je to ○).

Poté Promethea znovu spustit s držením 'L' a teď dát 'Install CFW'.

Poté už mi jede jen Prometheus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu