Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

MAFIA 2 - chyba ve hře, nelze hrát dále


stasaj

Otázka

Zdravím všechny, prosím o radu. Hraju Mafii 2 v CZ, musel jsem patchnout na Wave 2 a dále jsem updatoval dash na nejnovější verzi. Po vypálení hry hra naběhne. Po spuštění prvního kola už mě zarazila první chyba: Blikají (mizí) některé textury, zejména osoby pohybující se kolem mě. I s tímto blikáním textur jse dohrál první "misi". Po střílení z kulometu jsem se dostal do "mise 2" nazvanou Domov, sladký domov... Zde jsem přeskočil intro a objevil jsem se se svým známým Joyem (nebo tak nějak se jmenuje) na střeše jeho vozidla...jediné co funguje tak je rozhlížení se kolem sebe, nic jiného dělat nemůžu...Po několikátém restartu mise, se mi povedlo místo stání na autě sedět v něm a jet, ale po chvíli se to ot opakovalo, po ujetí asi 10m jsem z auta vylítl a hodilo mě to zpět na střechu vozidla a opakovalo se to stejné co jsem psal výše...

nevím nějaká chyba ve hře (což bych vyloučil, jelikož mám staženou už druhou verzi a pořád stejné), či nějaká chyba v xboxu???? v čem je chyba?? Uvítám každou radu, už jsem z toho tak vyčerpaný, že mě už i radost z Mafie 2 opouští :(...díky za všechny rady či řešení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

taky mám problém, hned u první mise, jak hraju ještě za vojáka... dostanu se do tý budovy do prvního patra vykopnu dveře zastřelím toho týpka jak má rukojmí a pak se nic neděje... nemůžu hrát dál :( zkoušel sem to stáhnout dvakrát z jinejch zdrojů a vypálil sem to asi 3krát :( nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hodte sem nekdo pls release kterej fungoval az do konce ...diky moc

Tak release s CZ je iba jeden, ci nie? Mafia2_FREE_CZ-MICHALSS

Pred touto ceskou verziou som hral anglicku, tak viem ze ceska verzia ma dost bugov, aj ja som parkrat musel restartovat hru, kvoli zakysom na roznych miestach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak release s CZ je iba jeden, ci nie? Mafia2_FREE_CZ-MICHALSS

Pred touto ceskou verziou som hral anglicku, tak viem ze ceska verzia ma dost bugov, aj ja som parkrat musel restartovat hru, kvoli zakysom na roznych miestach.

No ten release zrovna mam...ale diky . Zkusim to hodit na HDD a hrat od znova ... Jedina moznost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám podobnou chybu...Nejdou mi otevřít dveře v jedne misi kde mám zachranit Joa....ukazatel na otevření tam furt je ale dveře nereagujou...Taky nemužu pokračovat dal :(

jj to jsem mel taky musis se cpat vedle dveri ke stolku nebo ke klice tech dveri

DVD Verbatim DL+, stejně jako každou jinou hru..a všechny mi vždy šly bez problémů...

Mafia2_FREE_CZ-MICHALSS patchnuty na wave2 a bez jedineho problemu :) medium Maxell, flash 1.51 bez HDD

tuto verzi mám a pořád stejné...nějaké nastavení xboxu? dash mám ten nejnovější, flash mám myslím 1.4, proto jsem flashoval na wave 2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu