Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

SKYPE on xbox


alvindiego

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím, je nějaká možnost Skypu na Xku ?:idea:

Uvědomte si všichni , co se tak blbě ptáte , že xbox je HERNÍ KONZOLE !! Nemůžete od ní chtít funkce počítače a podobně . To co dokáže navíc je od MS jenom v podstatě něco navíc jako bonus , ale co by někdo chtěl od xboxu - to se nestačím divit . Pořídil jsi si xbox na hraní a nebo na chat ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uvědomte si všichni , co se tak blbě ptáte , že xbox je HERNÍ KONZOLE !! Nemůžete od ní chtít funkce počítače a podobně . To co dokáže navíc je od MS jenom v podstatě něco navíc jako bonus , ale co by někdo chtěl od xboxu - to se nestačím divit . Pořídil jsi si xbox na hraní a nebo na chat ??

V mnohém s tebou souhlasím, co by někteří chtěli je vážně nemožné, ale já do xboxu šel hlavně kvůli MP a komunikaci s přáteli. A proto bych i já tuto funkci uvítal.

Sice teď používám Windows Live Messenger. Ale možnosti Skypu bych uvítal více a myslím si, že zase tak nemožné to není. A kdyby to bylo pouze na livu, tak že by to docela dost mohlo vidělat, že to má potenciál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím si , že xbox je hlavně HERNÍ KONZOLE a ne nějaký multimediální přístroj . Také si myslím , že každý kdo tu něco píše má i počítač . Tak na co bych ještě chtěl nějaké jiné funkce na xboxu ?? Já mám hnedle vždy i když hraji zapnutý počítač a tam si každý může SKYPE nainstalovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu