Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s xbox 360


stelon

Otázka

Ahoj lidi mam takovy problem,hraju hru a najednou se mi zastavi obraz a zustane stat a nic nejde tak musim vypnout xbox ale pak to same.myslel jsem že to muže byt třeba dvdčkama tak jsem skoušel i jine hry a je divne žě se mi nektere nesekaji ale jedou normalně nechapu třeba mafia 2jede normal,halo rech seka se,call of duty ktere jsem dohral se najednou taky seka,crash jel ted seka,někdy se obraz i třeba jen čtvrtka nahoře nak rozkostičkuje.nevim čim to je?Prosim poradte diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No na hdd se jich prece nevleze moc.

Podla toho na aky velky...na 20GB naozaj moc nie, ale na 120GB, ci 250GB to je uz ina kava. Navyse ked mas uz zaplnene HDD, tak ktore si dohral a niemienis ich uz hrat, tak sa daju aj vymazat...ak si to nevedel, ked si pisal tu poznamku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim jak to zjistim?xbox mam tak přes 3 roky.mechanika je tam toshiba samsung.taky mě to napadlo ale potom nechapu proc jine hry treba jedou normalne třeba mafiia 2 jede vpoho.uvažoval jsem že tu mechaniku necham vyměnit mam ješte jednu uplne novou philips lite on musel bych to nechat pak flashnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu