Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS Carbon: Zákys


da8ball

Recommended Posts

Hi, dycky, kdyz najedu na performance parts, hra se sekne:blink: ,ale dostat se z ni de... newite nekdo co s tim?

No tak ja mam presne ten problem jako ty proste se mi NFS-Carbon seka a to neni jen kdyz dam Performance ale i treba neco jineho treba continue.Zkus to dat na jinou kartu a nebo nataktuj na 333 MHz mohlo by to pomoct.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j spatne stazene, stahoval jsem nedavno z torrentu loco roco a katamari.. u loco roco se mi v pozdejsi fazi hry zacal je*at zvuk a pak se to dokonce v jedne misi seklo a neslo s tim nic udelat.. v katamari zase ted jedna mise stale loaduje a loaduje.. a nikdy se nenacte.. oboje to jsou vadny ISO bo CSO.. bo ripy..

Reseni! ---> stahni si jinou verzi ;) (a musis doufat ze bude OK, ze tam nebude podelanyho zase neco jnyho..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja mam presne ten problem jako ty proste se mi NFS-Carbon seka a to neni jen kdyz dam Performance ale i treba neco jineho treba continue.Zkus to dat na jinou kartu a nebo nataktuj na 333 MHz mohlo by to pomoct.;)
n, to neni a nemuzes byt CPUckem! ... uz jen z logiky... kartou to taky nebude, to by se neseklo uplne.. je to spatny RIP, zkuste stahnout jiny :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to dela i jindy!!! Kua a to sem si chtel w praci zahrat... Dojedu zawod a sek... No nic, du stahovat jiny iso...dikec

jasny v poho :) stahni jinou verzi a preji GL aby byla v pohode ;) -- pokud jsi to stahl odsud, tak by pak jeste bylo dobre do prislusneho topicu napsat varovani ;)

Z torrentu nestahujte...nic tam nejde az na par vyjimek...
j diky za varovani, kazdopadne ja uz sjem se celkem poucil :D (a to tam bylo strasne peeru.. takovejch lidi bude mit spatne verze..) :cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,ja bych tam napsal, jenze newim odkud sem to stahl, mam toho uz moc...
jasny chapu.. ale myslim kdyby jsi to stahl tady odsud z fora, z nejakeho toho vetsiho topicu upladeru... a kdyby jsi mel jeste orig soubor.. pak by ses jen podival do tech 3 bo kolik jich tu je topicu, nasel tu hru, mrknul na nazev souboru ktery se stahuje, pokud by byl stejny, je to jasny :) ale samozrejme neni to povennost.. rikam jen ze by se to hodilo ostatnim.. je to na tobe ;) -- pokud uz nemas orig. soubor a netusis, tak samozrejme na to kasli ! :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu