Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

brick?


W@rn!ng

Otázka

čau, dostalo se mi do ruky slimko co má nejspíš brick (předtím měl údajně fw 5.00 m33)

když se ho pokoušim zapnout tak pouze svítí (nebliká) zeleně kontrolka a v nabíječce oranžově,nic víc. do recovery menu dostat nejde-nereaguje. vypadá to na brick nebo spíš na to že něco odešlo na desce? já jen abych pandoru nescháněl kdyžtak zbytečně,díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jiný psp po ruce bohužel nemám, ale k věci .... podíval jsem se na videa na youtube a udělal z tej normální baterky pandoru pomocí toho přeříznutí kontaktu,myslim že je to udělaný správně ale když jí do PSP vložim tak se sama zapne zelená kontrolka power a nic se neděje,mms mi to vůbec nechce načíst (zkoušel sem jí udělat pomocí psp graderu i rains tool ale výsledek je stejnej - určitě bude chyba někde v psp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak nevim ... mmsku jsem zkoušel vytvořit snad pomocí snad 5ti programů a furt nic... vložim mms + tu upravenou baterku na pandoru a nic ... po vložení pandory se automaticky rosvítí jen ta zelená kontrolka a nic se neděje, kontrolka na paměťovku taky nebliká že by něco načítala ..... před vložením i tý baterky zkouśim držel L nebo R ale marně , nevíte kde by mohla být chyba ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak už jsem docílil i toho že se mi rozsvítí i displej a kontrolka na paměťovku když se tam vloží taky zabliká, bohužel ale ne a ne mi to tu mms načíst

mmsku jsem vytvořil v pc pomocí Ultra MMS Maker nebo ňák tak, držím eLko na který je nastavení to bootování ale i tak to nenaběhne :(

můžu si ale půjčit od známýho fatko s 5.50 genem jestli by to ňák pomohlo ... ? pls poraďte :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no a půjde mi ta baterie z fatka (je originální) pak do toho slimka?

jinak abych popsal aktuální stav ... do slimka vložim tu mms (naformátována a vytvořena pomocí aplikace psp grader (bez IPL)), držim L (je to na to nastavený - zkoušel jsem i další tlačítka = výsledek stejnej) a vložim tu upravenou baterku předělanou na pandoru, na psp se akorát zeleně rosvítí kontrolka power, občas (jednou jo , jednou ne) jak si s tim hraju a furt mačkam a vyndavam/zandavam u toho mmsku tak mi najednou zablikají kontrolky paměťovky, wifi a rosvítí se displej, ale pouze osvícení, jinak na něm není vidět nic (černo) a dál jsem se (alespoň zatím) nedostal... HELP PLS :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu