Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz na koupi Xboxu 360


neocar

Otázka

Dobrej večér pařmeni..:) chtěl bych se zeptat a kdyžtka poradit ohledně jedný koupě.. :)..:cheesygrin: Kámoš prý objednává z Německa Xboxe Arcade, který jsou prý z nějaký vadný série..on prý přesně ví že se jim přehřívá chladič či co, a přesně ví jak to opravit..s opravou mi ho chce prodat za 2 tisíce.. pobláznil stim moje kámoše ze třídy, kteří od něj chtějí taky tenhle Xbox koupit.. mohl bych vědět Váš názor na to, jestli by to byla výhodná koupě ?..

Děkuju moc za odpověĎ.. :))8)

BTW: PSP forever :P:psp::psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Může to zkusit, ale je to zbytečný. Doopravdy nevíš co s tim dělal. Může to být, jak už jsem řekl repasovaný Xbox ... s největší pravděpodobností nějaká stará revize, klidně i bez HDMI. A rád bych věděl jak to větrání bude řešit. Prostě koupit Jasper je jistota, nemusí se bát jestli mu Xbox klekne ...

A tohle neni jen tak vycucaný z prstu. Když se podíváš do podpisu, uvidíš, že i já udělal takovou blbost - pořídil jsem si Xenona na občasný hraní, řikal jsem si, že na tech pár hodin za tejden to vydrží. Teď už bych do tho nešel ... nestojí to za neustálý řešení větrání, kontroly teploty a "strachu" z RRODu/E74.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu