Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flash 3004 nechapu


Frewwww

Otázka

podle tohle jde chickheni ktery se nahazuje pri spusteni.

Mám PSP 3000 (Brite) ...

- pro PSP Brite je jen jediná možnost a to ChickHEN + CFWEnabler / 5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03 !! Snížení FW na 5.03 není u této verze PSP možné ! (stejně jako u novějších modelů PSP Slim)

podle tohle jde flash 100%.

5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03

tak jsem to pochopil.

mam pravdu nebo ne?

tohle je to nejaky nahazovani toho chickhen??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zdravím

První malá rada používej MHUspeed je stabilnější a rychlejší...na hacku nic není Stahni MHUspeed/ChickHen a dej do složky psp/photo a speed.bin nebo jaký máš u toho soubor dej na kořen karty...pak doporučuji prometheuse a nebo po tvém ChickHen dáš do PSP/games...soubory máš na kartě tedka vjed do psp photo a ve složce MHUspeed/ChickHen sjed na poslední obrázek a počkej na miniaturu psp problikne a pak najedeš do games prometheus/ChickHen a spustíš tot vše psp hackle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravím

První malá rada používej MHUspeed je stabilnější a rychlejší...na hacku nic není Stahni MHUspeed/ChickHen a dej do složky psp/photo a speed.bin nebo jaký máš u toho soubor dej na kořen karty...pak doporučuji prometheuse a nebo po tvém ChickHen dáš do PSP/games...soubory máš na kartě tedka vjed do psp photo a ve složce MHUspeed/ChickHen sjed na poslední obrázek a počkej na miniaturu psp problikne a pak najedeš do games prometheus/ChickHen a spustíš tot vše psp hackle....

dik za radu, ale potrebuju vedet jestli je to flash 100% nebo kdyz ma ten chickhen tak to budu muset furt nahazovat pri kazdym zapnuti? nebo je to nastalo flashli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tady jsem se nekde docet ze musi mit na ten chickhen max. 2GB ze vysi karty jsou nestabilni je to pravda?

http://console-forum.net/tema/89968-5-03-gen-c-5-03-prometheus-v7-pro-chickhen-mhuspeed-iso-cso-hry

zase tady na odkazu mi to pujde na flash ten 5.50 GEN-C to je ofw nebudu muset nahazovat chickhen?

nebo jsem odkazany na chickhen?

psp slim 3000 PB

software 5.02fw

a date code 8D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu