Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

5.50 gen-d3


rikel

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejspíš si to splet s 5.03 GEN, kde se tohle používá. Podobnej problém jsem teď řešil ... jediný co mě napadlo byl downgrade přes Recovery Flasher na 5.00 M33-6 a pak opětovnej update na 5.50 GEN-D3. Návod na použití RF už jsem to jednou psal pro opravu semi-bricku, tak to jen zkopíruju + trošku upravim pro tuhle potřebu.

1.) Stáhni si tohle' date=' rozbal a složku RECOVERY nakopíruj na kartu od PSP do adresáře ms0:/PSP/GAME.

2.) Stáhni si tohle, rozbal, soubor EBOOT.PBP přejmenuj na 500.PBP a nakopíruj ho do ms0:/PSP/GAME/RECOVERY/.

3.) Spust PSP, skoč do GAME a potom spust Recovery flasher.

4.) Spustí se ti Recovery flasher, klikneš na I agree a dostaneš se do menu RF.

5.) Hned v první kolonce nastav Target FW na 5.00. Pod tím vyber možnost Install M33 CFW.

6.) Vyber možnost reset (format) settings as well a potvrd. Potom se spustí instalace 5.00 M33.

Potom už jen udělejte update na 5.50 GEN-D3 podle návodu tady http://console-forum.net/showthread.php?t=67953.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu