Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Halo Reach problem


Jalovcan

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vypaloval som cez IMgBurn rýchlosťou 2.0, na konci nevypísalo žiadne chyby, napaľoval som to keď sa počítač vôbec nepoužíval, teda nemalo by to byť nijak poškodené, toto sa mi stalo po prvé že by mi hra vypísala takéto niečo.. A napaľoval som na DVD+R DL značky Fortis.

// možno je chyba v hre, nemohol by si mi Ty ,alebo niekto komu to ide hrať Halo, dať linky na staihnutie alebo torrent, len aby to išlo rýchlo, vďaka.

// zatiaľ sťahujem tento, hádam to pôjde http://console-forum.net/tema/79636-databaze-her-pro-topicy-neslouzi-pro-prohlizeni-odepisovani-spam-nemazat-pls?p=933107&viewfull=1#post933107

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Problém bude asi v těch mediích FORTIS . Protože jsou tak levné , tak aby nebyly kvalitou srovnatelné s DVD GIGAMASTER , MEDIA RANGE a podobně,na které vůbec nejde vypalovat hry . Když už chceš používat levnější media , tak alespoň MAXELL,MEMOREX,TDK a nebo nejraději VERBATIM .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli jsi vypálil jinou - tuhle verzi a znova ti to nešlo , tak už to na FORTIS nevypaluj ( asi stojí za h...o ) a kup si VERBATIM .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu