Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problémy s některými hrami


cvrky

Otázka

Zdravím všechny

Potřebuji poradit. V poslední době když vypálím nějakou hru tak ji vložím do konzole kde se načte úvodní obrázek, potom zmáčknu play a vyskočí hláška:

Update required

An update must be applied to your console to play this game. If you decline this update, you will not be able to play this game.

Do you want to aply the update now?

Yes

No

Starší hry jedou normálně. Dělá to třeba Ghost sniper nebo Skate 3. U her používám prográmek patch 3rd, vždy to šlapalo normálně, až teď to blbne. Medium je Verbatim nebo Emtec - s obojími jsem byl vždy spokojen, vypalovačky jsem zkoušel dvě. Jedna je LG stará rok, druhá je stará týden - u obou to samý. Xbox je málo využitý, má najeto tak 70 hodin za rok. Tak se chci zeptat jestli mám konzolu připojit na Live a ten update provést nebo se tam nějak instaluje z usb abych nedostal ban když se připojím? Nebo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Stáhni update dashboardu odtud http://www.xbox.com/cs-CZ/support/xbox360/system-update.htm

Zahaj stahování složky aktualizace kliknutím na to sem. Ulož soubor jako „$SystemUpdate_Fall09_9199

.zip“ do libovolného umístění v počítači.

Pomocí WinRaru to rozbal a dej soubor„ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Potom tam dej hru a normálně by se ti měla spustit už bez té nabídky updatování .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu