Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

E79


Geremy

Otázka

ahoj

nedávno se mi začal zasekávat xbox a po pár vypnutí a zapnutí už ani nenaběhne a rovnou mi hlásí E79 a bliká pravá červená dioda. na foru jsem našel:

E79: Chyba pevného disku... Mohlo by to být problém s pevným diskem sám nebo problém s vnitřním spojením s pevným diskem, zkusit odstranění pevného disku a hraní bez toho.

Podle tmbinc: E79 je chybový kód jestli xam.xex nemohl být počatý, i.e. pravděpodobně zkaženost systému souborů.

takže jsem HDD odendal ale je to pořád stejné.

nevíte někdo co s tím nebo je to konec xboxu?

díky za každou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zkus při zapínání držet to malý tlačítko pod B slotem na MU. Mělo by to vyresetovat chyby v NXE. Pokud nepomůže, zkus hodit na flashku update http://console-forum.net/showthread.php?t=90168 a připojit ho. Pokud se to nechytne, tak reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak poloviční uspěch, když sem do xka strčil flashku, tak se krásně rozběhlo logo, zeptalo se na potvrzení na update, potom instalace a pak se vypnul, ale při zapínání se u loga zase zaseknul. můžeš mi ještě prosím napsat jak se vyresetujou chyby v NXE a co se u toho zobrazí? bojim se že to dělám špatně protože žádný potvrzení o vyresetování se mi neukázalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nic pořád se mi to nedaří vyresetovat a už asi ani nepodaří. Msylíte že má cenu xbox posílat do servisu např. hrejte.cz ,nebo mám koupit nový? už má totiž za sebou 5 let tvrdý dřiny, takže sem to čekal už dlouho a i po opravě se může hned rozbít něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu