Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 S rada (HDD) a další


PauL cZ

Otázka

Dobrý den mám na vás pár otázek.

1. chtěl bych si koupit tento xbox 360 http://jrc.cz/index.php?a=2&id=43660 a mám dotaz píšou že je to bez HDD ale v popisu mají napsané že to má nějakou interní pamět 4gb a ptám se jako jestli se dá ta interní pamět využít na to abych na ní dal profil a savy? a když jestli se tam vejdou ? a jestli na tu pamět půjdou nainstalovat i demo z xbox live ?

2.slyšel jsem že se dá (max) 32gb flash disk využít jako HDD ? takže se ptám když budu mít třeba 8gb flash disk tak budu si moct na něj dát profil a savy a? a co hru třeba když si na něj dám hru far cry 2 půjde to hrát ? (půjde to i když nebudu mít flash ? pojedu origo !

a vše na co se ptám se týká "-4gb slima"- ten co sem posílal takže otázky jsou na xbox 360 Slim a ne na starý xbox.!

díky za odpovědí.stana!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. všecko ano :)

2.Bez flashe žádnou hru (stáhlou) na flashku či HDD nedáš . Ovšem originálku na 8GB flashku dáš :) i demo . Ale pozor na jednu věc pokud si pořídíš 32GB flash disk tak to využije jen 16GB takže pokud budeš chtít 32GB tak si kup 2x 16GB :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok takže unterní pamět na ní dám profil savy i demo a vejde se to tam?

a hele když si koupím 8gb flash disk tak využiju vše ? nebo taky jen 4gb ?

a jinak jak se to dělá kdybych chtěl hrát originál hru ale z HDD a měl bych flash disk , jak se to udělá ? to normál dám hru na xko a dám install to HDD ? a ona se dá na flashku ? a to jí pak v xku když to chci hrát z toho tzv HDD (flash disku) musím ji v xku nechat ? a budu tím pádem hrát z HDD ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo vždyť jsem ti jasně odpověděl,že vše se tam vleze :) . 8 GB flash disk využiješ normálně 8GB (těch 16GB z 32GB tam je proto,že to MS tak omezil :dozey: ) . V xku při instalaci hry se tě to vždycky zeptá kam to chceš nainstalovat ;) . Jo DVD necháš v mechanice ,ale budeš hrát z HDD :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu