Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon 3


Yuuoim

Recommended Posts

Už podle názvu, PSP hráči ví o co jde..

Datum vydání: Zatím nepotvrzeno.

Vydavatel: SCEE

Výrobce: Japan Studio/ Pyramid

Patapon 3 -

Hluboko v útrobách nehostinných jeskyní pátrá kmen

Pataponů po svých unesených druzích

- Prozkoumejte rozlehlé úrovně a postavte se při misi na záchranu Pataponů obrovským stvůrám.

- Na ohromné mapě plné jeskyní, labyrintů, bažin a sopek na vás čeká přes 100 úkolů.

- Spolupracujte na splnění cílů jako tým a vypořádejte se s více než 30 stvůrami kombinacemi zbraní a dovedností 21 odlišných typů Pataponů.

- Přes režimy Ad Hoc a Infrastruktura si budete moci v rámci spolupráce či souboje zahrát například mise Missile Mission, Obstacle Race Mission a Tower Defence Mission.

ZDROJ: http://cz.playstation.com/psp/games/detail/item285981/Patapon-3/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, na jakých by to mohlo být fw... Bohužel jsem o tom nikde neslyšel, ale myslím si že těch stejných jako u Patapon 2.. Jinak mimo téma, nevíte v Patapon 1 jak udělat tu misi v té poušti... Mám vyvolat nějáký déšť nebo něco, kdyžtak PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2dupenka : no ja vim ze to hraju blbe a tak newim prvni se mi do ruky dostala ta 2 :) ... no hodne se mi na pataponech libi jak je to celkem i tezka hra , neci vypadat jak lama jo :D jako 2 sem dohral a 1 mam rozehranou ale 2 mi dala trochu zabrat a v 1 dostat se do fever je taky neco :D a ty mise no maso .. kazdopadne to vipada zaujimave :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Hrál jsem všechny tři díly, ale trojka se mi zdá nejnudnější, maximum je 4 postavy a vlajkonoš. Systém vylepšování zbraní ve dvojce byl daleko lepší. "Mutování" do jiných patatvorů mě nevzalo. Ale přesto je to momentálně moje nejhranější hra. Uvidíme co hra dál přinese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu