Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oblivion a mód Nehrim


Prototype88

Recommended Posts

Zdravím,

píšu to sem, páč jsem se to také včera od někoho dozvěděl, stáhnul, spustil a nevěřil svým očím.

http://www.moddb.com/mods/nehrim-at-fates-edge

Tato předělávka celého Oblivionu, na jinou mapu, prostředí, qusty, způsob levelování /získáváte expy i za boje/, systém rozdělování zkušenostních bodů, stojí za to, aby ji zastánce původního Obliviona zkusil.

Musíte mít nainstalovaného jen Obliviona, nejnovější patch. Hra používá ke spuštění jen Oblivion.esm + vše k Nehrimu.

Velice doporučuju, páč takovou hru, měla Bethesda udělat od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO super...ale jak tak koukam tak je to jen nemecky :/ aspon dabing....a nevim jak to bude s funkcnosti hry...jestli to nebude padat nebo se to sekat....vypada to ale hezky.

Hraju to druhý den a zatím ani jedno padnutí :) Jen to nemá rádo časté ALT+TAB :) Tam se to občas kousne, ale ze hry to nespadlo nikdy.

Na dabing si zvykneš, jsou tam anglický titulky, takže pohodička. A fakt si s tím vyhráli, neskutečný, baví mě to a jsem zvědavej, zda to dohraju. Určitě testni, stojí to za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu